Ользі зараз 40 років. 20 вона прожила зі своїм чоловіком людям на заздрість, коли не зайдуть сусіди до них, дім – повна чаша. А потім, як грім серед ясного неба, дізналася Ольга, що у її чоловіка є інша. Дівча, можна сказати, 24 роки їй всього. Симпатична, з хорошої сім’ї, з освітою, з хорошою роботою. А чоловік у Ольги, мав вже 45 років, лисуватий, невисокого зросту, простий такий собі водій. І що вона в ньому знайшла? Всі досі гадають, але на думку нічого не спадає. І тут життя змінилося різко у всіх

 

Ользі зараз вже 40 років. 20 років вона жила з чоловіком, мала хорошу сім’ю, в якій з’явилося двоє діток, жили душа в душу.

Коли зіграли весілля, Ольга з чоловіком поїхали до нього в село, там і стали жити.

Вона старанно працювала продавцем в магазині, а чоловік – водієм сільського автобуса. Подружжя жило душа в душу, всі друзі та родичі їм заздрили, адже коли не прийдуть, то в будинку завжди достаток та благополуччя.

А потім, як грім серед ясного неба, дізналася Ольга, що у її чоловіка є інша. Дівча, можна сказати, 24 роки їй всього.

Симпатична, з досить хорошої сім’ї, з освітою, з хорошою роботою. А чоловік у Ольги, мав вже 45 років, лисуватий, невисокого зросту, простий такий собі водій. І що вона в ньому знайшла? Всі досі гадають, але на думку нічого не спадає.

Врешті Ольга не витримала і сама на розлучення подала, щоб люди не сміялися з неї і не перешіптувалися за спиною. І до своїх батьків в село з дітьми переїхала. Чоловік і не намагався зупинити їй, весь у своєму новому коханні розчинився. Наче помолодшав, повеселішав, ходив з високо піднятою головою по селі, щоб знали йому ціну усі люди.

Довго Ольга сумувала, адже чоловіка дуже любила. Людина, яка стала їй за стільки років близькою та рідною, тепер далеко, тепер не з нею. І, що найбільше засмучувало її, зовсім забув про її існування.

Батько хоч і радий був, що і дочка з ним, і внуки, але спокійно дивитися не міг на свою доньку, адже бачив, що вона сумує за своїм чоловіком, ночами не спить, ходить з опущеною головою щодня. Ольга постійно говорила, що якби чоловік вибачився, якби покликав назад до себе, то жінка відразу б пробачила, покинула все і на крилах до нього полетіла. Але не покликав, і вибачатися теж не думав навіть, таке враження, що забув про існування колись коханої людини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩