Одного дня Нестор прийшов додому і сказав, що його друг збирається їхати до Чехії, і набирає бригаду. Платять там добре. Тому він  довго не думаючи, зібрав речі. – Ти мені тут за дітьми гляди, я гроші висилати буду. І ще, щоб дурниць ніяких не робила, ти ж знаєш, у мене тут скрізь свої люди є, все мені доповідять. Перші місяці Нестор, як і обіцяв, гроші висилав, а далі все рідше та рідше

 

Наталя, ще будучи школяркою, закохалася у Нестора. Не зважала вона тоді і на різницю у віці, яка складала майже десять років.

Хлопець він ставний, чорнявий, великі карі очі, які пронизували поглядом. Всі дівчата в селі були в нього закохані, та він відкидав кожну, бо закоханий був у дочку фермера – Наталку.

Наталя дуже гарно вчилася в школі. Закінчила її із золотою медаллю. В мами з татом стільки планів було. Вони натішитися донькою не могли. Та сталося непередбачуване.

– Мамо, татку! Мене Нестор заміж зве. Каже, життя йому без моїх очей немає.

– Доню, а як же університет? Ти ж завжди мріяла лікарем стати.

– Нічого, мамо. Ось вийду заміж. Обживемось трохи, а там, згодом, і вчитися піду. У мене все життя попереду.

– Ой, не знаєш ти доню, яке це сімейне життя. Поживете, там дітки підуть, не оглянешся, як життя пролетить. А молодість – яка ж вона прекрасне. Не спіши – благаю!

Не послухала Наталя. Вже дуже сильно наполягав на заміжжі Нестор. Гори золоті обіцяв…

Після весілля Наталка пішла в невістки. Нові батьки не ображали. З любов’ю відносились до дівчини. Та Нестора, як ніби підмінили. Він свого добився, а тепер можна робити, що хочеш. І додому міг не прийти ночувати, і голос, та й не тільки, міг підвищити на дружину.

Через пів року Наталка сказала чоловіку, що хоче здійснити свою мрію – піти вчитися в медичний університет.

– Яка тобі вже наука! Тепер твоя робота чоловіка доглядати, та дітей народжувати, – строго сказав Нестор.

– Сиди дома і не рипайся.

Наталка не могла піти проти волі чоловіка. Згодом один за одним у них народилося троє діточок. Старший – татова гордість – син Василько, а потім, рік за роком, народилися і дівчатка – Марічка та Катруся. Славні дітки, виховані. Наталка вклала в них всю свою душу.

Одного дня Нестор прийшов додому, і сказав, що його друг Андрій, збирається їхати до Чехії, і набирає бригаду. Платять там добре. Тому він  довго не думаючи, зібрав речі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩