Коли Валентина почула, що я кидаю її і повертаюся до дружини, вона заявила мені, що Ларисі давно байдуже до мене, а мій син взагалі не відомо чи мій. Я всю ніч думав, а вранці повідомив дружині, що хочу провести тест. Бо жити все життя сумніваючись, я не зможу

Валентина сама зізналася своїй подрузі Ларисі, що у неї роман з її чоловіком. При цьому винною себе подруга взагалі не відчувала.

Лариса сиділа і думала, як же чоловік, який так її любив, міг захопитися Валентиною, її подругою. Вона ж зовсім безпринципна жінка. Вона хоче забрати чоловіка з родини, де є любляча дружина і дитина. Ні, такого Лариса  допустити не могла. Але і жити, знаючи, що чоловік зустрічається з іншою жінкою, нестерпно.

Лариса вирішила поговорити начистоту з чоловіком:

– Олег, Валя мені все розповіла, про вас. Як би мені не було боляче зараз з тобою розмовляти, але давай все вирішимо. Так само не можна.

– Що ти хочеш? – винувато запитав чоловік.

– Я готова пробачити тобі це захоплення. Рішення далося мені нелегко, але я добре подумала, перш ніж сказати це. Залиш Валентину і будемо жити як раніше. Я прощу і забуду.

Лариса все-таки була сильною жінкою, інша б закотила чималу сцену, з биттям посуду, але Лариса не така. Вона завжди за конструктивний діалог. Олег мовчав і дивився на дружину. Він її любив. Він завжди її любив. Але так буває, що звикаєш до людини і хочеться щось новеньке. Він ніколи не хотів зраджувати їй, але Валентина здалася йому цікавою жінкою, встояти він не міг. Вона така гарна, що не обтяжена проблемами і його не грузила нічим.

Ніякого вибору у нього і не було, Валентина дійсно була лише тимчасовим захопленням, а дружина для нього те, заради чого він жив. Дружина і син.

– Добре, Ларисо, прости мене. Я сьогодні ж скажу все Валі і припиню це раз і назавжди.

Лариса спокійно видихнула. Напевно, тільки в їхній родині все вирішується ось так спокійно, без докорів і розмов на підвищених тонах. Її чоловік одумався, і вони все переживуть. Вона постарається все забути – заради сина і заради збереження родини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩