Навіть коли близька людина відійшла у вічність – вона поруч з нами. Ось 8 найбільш поширених ознак того, що вони поряд

 

Sмeрть близької людини — мабуть, найжaхливіше в житті будь-якої людини.

Безумовно, це рaнить нас до глибини душі, але ми не повинні забувати, що “там” у них все в порядку… І помeрлі намагаються донести до нас це різними способами. Ось 8 найбільш поширених ознак того, що наші близькі завжди поруч.

1. Знаки через тварин

Помeрлі часто приходять до нас через тварин. Вони здатні використовувати енергію живих істот і з’являтися перед нами у вигляді метелика, кішки, сонечка, пташки, бабочки. Тварина починає вести себе не зовсім типово: сідає на нас, влітає у вікно, кричить, привертає увагу і т. д.

2. Спілкування через предмети

Помeрлі можуть залишати на нашому шляху різні предмети: пір’їнка, монети, каміння. Таким чином вони хочуть показати, що ми досі значущі для них і вони пам’ятають про нас.

3. Запахи

Дуже часто ми можемо відчувати запахи, властиві нашим коханим. Це може бути незвичайний парфум, запах сигар чи сuгарет, квітів або будь-який інший запах, який чітко асоціюється у вас з помeрлим. В більшості випадків цей запах з’являється немов з нізвідки і так само непомітно зникає.

4. Музика

Помeрлі близькі також можуть спілкуватися з нами через пісні. Таке особливо помітно в складні життєві періоди. Коли ви в зневірі, помeрлі роблять так, щоб ви чули пісню, яка подобалася вам обом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩