Ми вранці в суботу посадили дітей в машину, завантажили необхідні речі, продукти для шашлику на природі і вирушили на нашу дачу. Ще на під’їзді я побачила за парканом несподівану картину: на дворі висіла постільна білизна та дитячі речі. Я здивувалася, ми під’їхали і увійшли на подвір’я. Там нас зустріли абсолютно незнайомі люди: виявляється – свекруха без дозволу здала нашу дачу

 

У нас в селі є невеличкий будиночок, який ми називаємо дачею. В свій час нам вдалося купити його за вигідною ціною. І ось цього року, в червні, ми з чоловіком вирішили поїхати на нашу дачу і трохи відпочити. У будинку є газ і світло, на ділянці посіяли газон, а плодові та ягідні чагарники там вже зростали.

Моя мама пообіцяла, що в липні піде нарешті на пенсію, забере дітей і все літо до самого жовтня проведе з ними на дачі на природі. Дітей у нас двоє: синові 5 років, а доньці 4 роки. А наш сільський будиночок складається з двох кімнат і кухоньки, є навіть санвузол. Згодом ми хотіли б і прибудову зробити до будиночка, а поки і так добре.

Живемо ми з чоловіком окремо від батьків, житло належить чоловікові, його мати з батьком розлучилися, інших дітей у батька так і не з’явилося, тому після того, як не стало тата, мій чоловік успадкував його квартиру. Крім мого чоловіка, в родині ще росла його сестра, народжена від другого шлюбу свекрухи, який не склався. Їй зараз 19 років, Вікторія вчиться на платному відділенні в університеті. На бюджет вона не пройшла зі своїми трійками.

Свекруха не раз скаржилася на свою молодшу доньку.

– Дістала мене вже Вікторія, – казала вона. – Ніяких грошей не вистачить на неї, то одне, то інше.

Ми з чоловіком допомагали свекрусі грошима щомісячно. Але на забаганки сестри чоловіка дійсно ніяких би грошей не вистачило: то їй з подругами до Туреччини треба летіти відпочивати, то у всіх дівчаток є машини, а у мене немає.

– Мамо, закінчуй потурати їй, – не раз говорив свекрусі чоловік. – Нехай відучитися і працювати піде і заробляє на все сама.

Ось така ситуація панувала в нашій сім’ї.

У селі ми не були 2 тижні, то молодша хворіла, то у чоловіка на роботі трапився аврал, тому виїзду передчували всією сім’єю. Дітям було обіцяно надувний басейн.

Ми вранці в суботу посадили сина з донькою в машину, завантажили необхідні речі, продукти для шашлику на природі і вирушили на нашу дачу. Ще на під’їзді я побачила за парканом несподівану картину: на подвір’ї висіла постільна білизна та дитячі речі. Я здивувалася, звідки на нашій дачі чужі речі.

Ми під’їхали і увійшли на подвір’я. Там нас зустріли абсолютно незнайомі люди: сімейна пара і двоє дітей.

– Хто ви такі і що ви тут робите? – запитала я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩