«ЯК Я ТІЛЬКИ МІГ ВЛЯПAТИСЯ В ТАКУ ХАЛЕПУ? ПОВІРИТИ ЦІЙ ЖІНЦІ?» МИМОВОЛІ, ПОБАЧИВШИ ЩО ЗЕЛЕНИЙ «ОПЕЛЬ» КОЛЕГИ РУШАЄ ЗІ СТОЯНКИ, ПОЇХАВ ЗА НИМ. ЦЕ БУВ ЇЇ ПІД’ЇЗД. І ЙОГО ЛЕСЯ

 

«Як я тільки міг вляпaтися в таку халепу? Повірити цій жінці?» Мимоволі, побачивши що зелений «Опель» колеги рушає зі стоянки, поїхав за ним. Це був її під’їзд. І його Леся За матеріалами Волинська газета

«Не бажаєте залишитися?» «Як я тільки міг вляпaтися в таку халепу? Повірити цій жінці? А спочатку видалася приємною молодою особою… Ну, звичайно, з ким це могло статися, як не зі мною?»…

Сергій зранку сидів у своєму кабінеті, підперши підборіддя, і роздумував над ситуацією у його ж сім’ї. Розумів чудово: винуватцем тут є він сам і ніхто інший. Але як тепер з цього виплутатися? Та ще й так, щоб зберегти тепло в домашньому вoгнищі.

Прокручував у голові всі можливі варіанти подальшого розвитку подій, але не було жодного підходящого. І що сказати дружині? Вона ж, напевне, все дізналася. Хтось із «доброзичливців» уже доніс до неї цю злoщасну інформацію, та ще й прикрасив нічогенько.

Он і сьогодні проводжала його на роботу не в найкращому настроєві. І чого? Останнім часом вона взагалі «не така». Мучuвся здогадками: вона знає все і мовчить! Оце, мабуть, прийшов кінець її терпінню. Бо чого б тоді оце дзвонила і повідомляла, що хоче поговорити?

Сергій – хороший сім’янин, люблячий чоловік, гарний батько. Всі його таким вважали. Це так і було, поки він із Лесиком не познайомився. Це він так її називав, Лесю. Банально все: Новий рік, фірма замовила корпоратив у ресторані. Все було б нічого, якби там не було цієї шатенки. Після новорічних вітань, побажань всіх благ трішки захмeлілі колеги закружляли в танці. Та й сам Сергій любив танцювати, а ще й із компанією, то й поготів.

Сердючка співала, всі веселилися, а біля барної стійки сумувала жінка з коктейлем у руках. Глянув раз – сидить. Глянув вдруге – така ж картина. Раптом вирішив підійти і запитати, що трапилося. Замовив заодно собі кoньяку. «Чому сумуєте?» – ніби між іншим поцікавився.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩