У НАС НАРОДИЛАСЯ ДОНЕЧКА І МИ ПЕРЕЇХАЛИ ЖИТИ ДО СВЕКРУХИ, З НЕЮ ЩЕ ЖИЛА ЇЇ ДОНЬКА. ОДНОГО РАЗУ ВНОЧІ, В ТОЙ ЧАС, ЯК Я ВИХОДИЛА З КІМНАТИ НА КУХНЮ ЗА СУМІШШЮ ДИТИНІ, ДО НАС ПІДБІГ КІТ СЕСТРИ ЧОЛОВІКА. ВІН ПРОБІГСЯ ПО СТОЛІ І ТУМБОЧЦІ, ПОСКИДАВШИ ВСЕ НА ПІДЛОГУ. БУВ СТРАШНИЙ ГУРКІТ, ДОНЕЧКА ДУЖЕ ПЛАКАЛА, МИ ДВІ ГОДИНИ НАМАГАЛИСЯ З ЧОЛОВІКОМ ЇЇ ЗАКОЛИСАТИ. А СВЕКРУХА З ДОНЬКОЮ НАВІТЬ З КІМНАТИ НЕ ВИЙШЛИ. ВРАНЦІ ЧОЛОВІК ПІШОВ ДО СЕСТРИ, І СКАЗАВ, ЩОБ ЗАКРИВАЛА СВОГО КОТА ВНОЧІ У КІМНАТІ. ТА ВІДПОВІДЬ СВЕКРУХИ ВРАЗИЛА НАС УСІХ

 

Можливо подібне трапляється у багатьох родинах, але я завжди хотіла, щоб у моїй сім’ї був добробут та взаєморозуміння між усіма рідними людьми.

Я, мама двох дітей, і, чесно кажучи, ніколи не розуміла, як можна одну дитину любити і завжди її захищати, а другу завжди в усьому звинувачувати.

Як можна інтереси інтереси однієї дитини ставити вище інтересів іншої дитини.

Я часто чула, що у багатьох сім’ях є подібні відносини, але ніколи й подумати не могла, що такі відносини будуть у моїй сім’ї. Це мій чоловік і його сестра.

Раніше, коли ми тільки починали жити разом на орендованій квартирі, я ніколи не розуміла, чому чоловік практично не спілкується зі своєю мамою.

І навіть періодично робила йому зауваження з цього приводу. Просто в нашій родині прийнято завжди спілкуватися між собою, а тим більше зі своїми батьками. Я до своєї мами телефоную щодня.

А дізналася я про справжню причину, коли ми переїхали жити до чоловіка. Щоб не сталося між ним і сестрою, мати завжди вставала на бік сестри, своєї улюбленої донечки. Навіть якщо об’єктивно та була не права. І це не дивлячись на те що, її діти були вже дорослими людьми. І цілком могли самі між собою розібратися.

Коли у нас народилася донечка, і їй вже виповнилося два місяці. Одного разу вночі, в той час, як я виходила з кімнати на кухню за сумішшю дитині, до нас підбіг кіт сестри чоловіка. Він дуже великий, і часто ходить по столах.

Загалом, він пробігся по тумбочці, комоді і столу, збиваючи все, що там стояло. Був страшний гуркіт. Дитина прокинувся від переляку. Чоловік того кота вигнав.

Дві години ми по черзі заколисували дитину. Ледве заколисати. Потім довго ще дитина здригався при сильному шумі. Свекруха і її донька в цей час спали і нічого не бачили і не чули, судячи з усього.

У підсумку, коли вранці чоловік розповів все сестрі і висловив своє незадоволення та сказав, щоб на ніч замикала кота в своїй кімнаті, в розмову тут же втрутилася свекруха. Вона сказала, що все, про що говорить чоловік це неправда. Мені взагалі сказала стояти осторонь.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩