В СВОЇ П’ЯТДЕСЯТ ГАЛИНА ВЧИНИЛА ДУЖЕ НЕОБАЧНО – ЗАЛИШИЛА КВАРТИРУ ДОНЬЦІ І ЗЯТЮ, А САМА ПЕРЕЇХАЛА ДО ЮРІЯ, СВОГО НОВОГО ЧОЛОВІКА. ТА КОЛИ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІВ ЙОГО НЕ СТАЛО, СИНИ ШВИДКО ВИПРОВАДИЛИ МАЧУХУ З СВОГО ДОМУ. ДІТИ ТЕЖ НЕ ПРИЙНЯЛИ ГАЛИНУ В ЇЇ КВАРТИРУ. ЗГОРЬОВАНА ЖІНКА ПОЇХАЛА В СЕЛО ДО СЕСТРИ

 

Галина залишилося вдовою дуже рано, донька ще навіть в школу не ходила. Сама виховувала донечку, багато працювала, про особисте життя не думала. Нещодавно Галині виповнилося п’ятдесят і саме в цей час вона познайомилася з Юрієм. Він був уважним, доброзичливим і з почуттям гумору і жінці здалося, що це той чоловік, якого вона чекала усе життя.

Юрій був серйозним бізнесменом і доволі заможною людиною. Жив він в котеджі, в престижному районі міста, один. У нього було два дорослих сина, у яких вже були свої сім’ї. У кожного було по великій гарній квартирі, робота, що дозволяє жити безбідно. Та й батько, якщо потрібно, завжди допомагав.

Юрій придивлявся до Галини не довго, жінка просто зачарувала його своєю порядністю і невдовзі він запропонував Галині переїхати до нього в котедж за містом. Вона погодилася. Залишила свою трикімнатну квартиру дочці з зятем і переїхала до коханого чоловіка. І все було б чудово, якби не його діти, які зустріли таку подію в багнети.

Вони приходили в гості, при кожному зручному випадку намагалися Галину принизити, дати їй зрозуміти, що вона не повинна бути з їх батьком. Говорили гидоти про неї батькові. Синів можна було зрозуміти. Вони боялися втратити спадщину. Згодом відносини батька і синів ставали все гіршими і гіршими.

Галина сподівалася, що незабаром Юрій зробить їй пропозицію, але сама заводити розмову на цю тему вона соромилася. Юрій чомусь не спішив узаконювати їхні стосунки. Так вони прожили півтора роки, а потім у чоловіка стався гіпертонічний криз з серйозними наслідками. Юрій не міг рухатися, відняло мову.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩