ВЧОРА ІРИНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА МАМА, СКАЗАЛА ЩО ЛЮБИТЬ ОНУКА, І ПОПИТАЛА, ЯК ТАМ ВАСИЛЬКО. ІРИНА СКАЗАЛА, ЩО ВІН ПОГАНО СЕБЕ ПОЧУВАЄ, ПОПРОСИЛА ДОПОМОГИ У МАМИ. А ТА ВРАЗ ЗГАДАЛА, ЩО В НЕЇ ЩОСЬ НА КУХНІ ЗАКИПІЛО, І КИНУЛА ТЕЛЕФОН. БІЛЬШЕ ВОНА ПРО ОНУКА І НЕ ЗГАДУВАЛА. А ІРИНА ТОДІ ВЕСЬ ВЕЧІР ПРОПЛАКАЛА

 

Ірина зі своєю мамою вчора розмовляла по телефону! А мама її все про онука розпитувала. Так переживає за них, за її словами, що ночами не спить. Фотографіями Василька в Ніни Андріївни весь будинок обставлений.

– Як там мій Василько? – запитала Ірину мама.

А Ірина відповідає їй:

– Мамо, лікар твоєму Василькові рекомендує щоліта до моря їздити. І не менше, ніж на 3-5 тижнів. Я знайшла найдешевшу путівку. Кімнату знімемо в приватному секторі, готувати буду сама, головне – море. Допоможи грошима!

Але Ніна Андріївна сказала, що в неї там щось на кухні закипіло, і їй пора бігти, не може вона вже розмовляти. Вибачилася і кинула телефон. Зробила вигляд, що нічого не почула. Ірина відразу зрозуміла, що мама допомагати не має бажання.

У Ірини звичайнісінька сім’я: чоловік і майже 7-річний син Василько, який у вересні збирається в перший клас.

Зараз дитина ходить в садок, дорослі працюють, платять кредит, який взяли на квартиру. Втім, Ірина не так працює, скільки сидить на лікарняних: син її, на жаль, часто має застуду.

Ірина дуже вдячна начальниці на роботі, вона дуже добра молода жінка, все розуміє, інше начальство давно б звільнило працівницю, яка пів зими сидить вдома.

Цієї весни хворіли якось особливо часто, і лікар порадив – як тільки, мовляв, стане тепло, кидайте все і на море. Дихайте, купайтеся, сидіть на березі з дитиною. Повинно допомогти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩