Я ПРИСПАЛА МАЛЮКА І ВИРІШИЛА ЩЕ РАЗ ПЕРЕРАХУВАТИ ГРОШІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЛИ НА КВАРТИРУ. Я ВІДКРИЛА НАШ СХОВОК, І ЛЕДЬ НЕ ВПАЛА – У ВИЗНАЧЕНОМУ МІСЦІ ГРОШЕЙ Я НЕ ЗНАЙШЛА. В ПАНІЦІ Я ПОЧАЛА ТЕЛЕФОНУВАТИ ЧОЛОВІКОВІ, АЛЕ ЙОГО ТЕЛЕФОН ВПЕРТО НЕ ВІДПОВІДАВ. І ТУТ Я НАРЕШТІ ПОБАЧИЛА, ЩО РЕЧІ ЧОЛОВІКА ТЕЖ ДИВНИМ ЧИНОМ ЗНИКЛИ. СУМНІВІВ НЕ БУЛО – ЧОЛОВІК МЕНЕ КИНУВ. Я БУЛА В РОЗПАЧІ, І ХОЧ Я ЗНАЛА, ЩО СВЕКРУХА МЕНЕ НЕ ЛЮБИТЬ, Я ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ЇЙ

 

В той день ніщо не віщувало біди. Я сиділа в декреті вдома з шестимісячним сином. Ми жили на знімній квартирі, але активно збирали гроші на власне житло. Заміж я вийшла півтора роки тому, до декрету я працювала на фірмі і заробляла непогані гроші. Але цього на придбання житла не вистачало. Всі гроші, зібрані на нашому весіллі, мої батьки теж віддали мені в фонд покупки квартири.

Я приспала малюка і вирішила ще раз перерахувати гроші, щоб зрозуміти, скільки нам ще треба, щоб здійснити заповітну мрію. Я відкрила наш сховок, і ледь не впала – у визначеному місці грошей я не знайшла. В паніці я почала телефонувати чоловікові, але його телефон вперто не відповідав. І тут я нарешті побачила, що речі чоловіка теж дивним чином зникли. Сумнівів не було – чоловік мене кинув. Забрав всі наші накопичення на власне житло і втік.

Я була в розпачі, і хоч я знала, що свекруха мене не любить, я зателефонувала їй. Вона кинула слухавку і тут же примчала до мене. Влетіла в квартиру, як фурія, я була впевнена, що вона зараз почне наді мною насміхатися, говорити, що так мені і треба, але свекруха мене здивувала, вона командним голосом наказала мені:

– Негайно збирайся! Тепер ти з онуком житимеш у мене!

Мені було трохи лячно приймати її пропозицію, адже ми з нею ніколи не жили не жили дружно, вона завжди відверто говорила мені, що я не варта її сина.

А тут, дізнавшись про моє тяжке становище, мати чоловіка виявилася єдиною, хто протягнув мені руку допомоги. Навіть моя власна мати сказала, що в її будинку для мене немає місця. Вона сердилася на мене за те, що я вибрала собі в чоловіки таку легковажну людину, знехтувавши її порадами. Мій чоловік ніколи не подобався моїй мамі. Також проти мого переїзду була і моя старша сестра, вона зі своїми дітьми живе у мами, і мама все життя танцює під її дудку.

Я добре розуміла, що мені нікуди йти, тому була змушена погодитися на пропозицію свекрухи. Ольга Степанівна відразу почала збирати малюка:

– Підемо, мій хлопчику. Мама нехай збирається, а ми не будемо їй заважати. Поїдеш жити до бабусі, сонечко? Звичайно, поїдеш. Бабуся буде розповідати тобі казки, ходити з тобою гуляти…

Слухаючи ніжне воркування свекрухи, я не вірила своїм вухам. Вона завжди говорила, що дитину я нагуляла, і що вона навіть близько не підійде до цього байстрюка.

Я зібрала речі і ми переїхали до свекрухи. Ольга Степанівна звільнила для нас велику кімнату, а сама перебралася в маленьку. Я здивовано кліпала очима, а свекруха мені заявила:

– Мені одній багато місця не треба, а дитина скоро вже почне щосили повзати. Розташовуйтеся, вечеря через годину.

Я робила все машинально, досі не вірячи, що все це насправді відбувається зі мною. На вечерю вона запропонувала мені овочі на пару і варене м’ясо зі словами:

– Ти ж мати немовлятка. Звичайно, якщо хочеш, я можу що-небудь підсмажити. Але дієтичне для дитини краще. Вирішуй сама.

У холодильнику стояла ціла батарея баночок з дитячим харчуванням.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩