МИ ЖИВЕМО З ЧОЛОВІКОМ ВЖЕ 5 РОКІВ. АЛЕ НІ СВЕКРУХИ, НІ СВЕКРА, НІ, НАВІТЬ, ЙОГО СЕСТРИ, Я ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БАЧИЛА. ВОНИ ВІДРАЗУ СКАЗАЛИ, ЩО МЕНЕ ДЛЯ НИХ НЕМАЄ, ДЛЯ НИХ ВАЖЛИВО, ЩО СКАЖУТЬ ЛЮДИ. НА ВСІ ДНІ НАРОДЖЕННЯ І СІМЕЙНІ СВЯТА МОГО ЧОЛОВІКА ЗАВЖДИ ЗВАЛИ БЕЗ МЕНЕ, В ТОЙ ЧАС ЯК ЙОГО СЕСТРУ – З ЇЇ ЧОЛОВІКОМ І ДИТИНОЮ. І Я ЗНАЮ СПРАВЖНЮ ПРИЧИНУ

 

Так склалося, що живемо ми з чоловіком вже 5 років, і весь цей час відносини з його родиною у нас не складаються. Батьки чоловіка і його сестра навіть не хочуть мене сприймати за невістку, таке враження, що я для них порожнє місце.

Живемо ми всі в одному місті, чоловік з батьками та сестрою спілкується іноді, але рідко. Батьків відвідує десь раз на місяць, з сестрою тільки у свята бачиться – 3-4 рази в рік.

Батьки його відразу заявили, що мене для них немає.

На всі дні народження і сімейні свята мого чоловіка завжди звали без мене, в той час як його сестру – з її чоловіком і дитиною, як і належить в таких випадках. А терпіти вони мене не можуть, мабуть, тому, що у мене дитина від першого шлюбу, а мій чоловік з моїм сином дуже добре ладнає, став для нього справжнім батьком.

Вони були дуже обурені тим, що їх син буде виховувати та утримувати зовсім чужу для них дитину, і зробили все, щоб з нами, а особливо зі мною, ніяк не перетинатися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩