ЛЮДМИЛА ВЖЕ ДАВНО ПЕНСІОНЕРКА, Є У НЕЇ ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА, У ЯКІЙ ВОНА ЖИВЕ. ДОНЬКА, ОСТАННІМ ЧАСОМ, ПРОСИТЬ У МАТЕРІ, ЩОБ ВОНА ОФОРМИЛА ЇЇ НЕ НЕЇ. ЛЮДМИЛА ВЖЕ БУЛО ПОГОДИЛАСЯ ПОДАРУВАТИ КВАРТИРУ ДОНЬЦІ, АЛЕ ПОБАЧИЛА ПО ТЕЛЕВІЗОРУ ДУЖЕ СУМНУ ІСТОРІЮ, І ЇЙ БОЯЗКО СТАЛО. ЖІНКА НЕ ЗНАЄ, ЩО СКАЗАТИ ДОНЬЦІ, ЯКА ЗАВТРА ПРИЙДЕ ДО НЕЇ

 

У Людмили є однокімнатна квартира. Це і є все майно, яке вона сьогодні має. Є у жінки ще й доросла донька – Світлана. Світлана вже давно заміжня, має свою сім’ю. Останнім часом вона постійно говорить матері, чому вона не переписує на неї квартиру.

Людмила – жінка похилого віку, вона вже на пенсії. Коли донька говоре про те, щоб оформити квартиру на неї, жінка, правду кажучи, трішки боїться. Адже, хто його знає, як може повернутися життя.

У її дочки житло є. Квартира двокімнатна. У сім’ї двоє дітей. Пенсіонерка розуміє, що після неї квартира все одно дістанеться дочці, як єдиній спадкоємиці.

Вона б і готова навіть подарувати їй квартиру, щоб дочка після її кінця не бігала по інстанціях оформляти спадщину, і не платила за це великі гроші.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩