Я ПРИВЕЛА ЗЯТЯ ДОДОМУ. БАТЬКИ ЗУСТРІЛИ НАС ДОБРЕ, МАМА НАКРИЛА СТІЛ, ТАТО БУВ У ГАРНОМУ НАСТРОЇ. ТА КОЛИ ДМИТРО ПІШОВ І ЗА НИМ ЗАЧИНИЛИСЯ ДВЕРІ, МАМА, НЕ ДОБИРАЮЧИ СЛІВ, ПОЧАЛА КРИЧАТИ. Я НЕ РОЗУМІЛА В ЧОМУ ПРИЧИНА ТАКОЇ РЕАКЦІЇ. НАСТУПНОГО ДНЯ БАТЬКИ ПОЇХАЛИ, НА ВЕСІЛЛЯ ВОНИ ТЕЖ НЕ ПРИЙШЛИ. МИНУЛО 5 РОКІВ, І Я НАВАЖИЛАСЯ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ МАМІ. ПІСЛЯ МОЇХ СЛІВ, БАТЬКИ СТОЯЛИ У НАС НА ПОРОЗІ В СЛЬ0ЗАХ

 

З Дмитром я познайомилася коли закінчувала п’ятий курс інституту. Він був старший за мене на п’ять років, красивий, з темним волоссям і блакитними очима, спортивної статури. Діма був дуже веселим хлопцем і оптимістично дивився на життя. Він працював в хорошій компанії, постійно їздив у відрядження за кордон у різні країни світу. З ним було дуже цікаво, він розповідав історії зі своїх подорожей і ми швидко зблизилися.

Незабаром він зробив мені пропозицію. І я вирішила познайомити Дмитра зі своїми батьками. Вони жили в іншому місті, до мене приїжджали вкрай рідко, в основному я їздила до них. Звичайно, я їм розповідала, що зустрічаюся з хлопцем, але що у нас все серйозно, я не говорила. Мій тато дуже  відкрита людина, а ось мама трохи іншого темпераменту. Вона з недовірою і підозрою дивиться на людей, а потім ще може надумати всяке. І ось, коли дійшов час до весілля, я їм подзвонила, все розповіла, вони були дуже здивовані, але в голосі чулася радість. Вони відразу купили квитки і приїхали до мене.

Дмитро якраз повинен був повернутися з відрядження, і мама вирішила приготувати вечерю, щоб в сімейній обстановці познайомитися і поспілкуватися. Я хвилювалася, тому що не знала, чого очікувати від мами. Коли Діма приїхав, ми його зустріли і сіли вечеряти. Здавалося, що вечір вдався, ми говорили, сміялися, Діма розповідав про країни в яких встиг побувати. Але потім мама почала задавати йому багато різних питань, наприклад скільки він заробляє, чи зможе він у повній мірі забезпечувати нашу сім’ю, коли купить квартиру і інші подібні питання. Діма, звичайно, був здивований і спантеличений такими питаннями, але не розгубився і відповів жартами.

Коли вечір закінчився і Дмитро поїхав до себе додому, у нас з батьками відбулася неприємна розмова. Мама просто накинулася на мене з докорами, що цей хлопець мені зовсім не підходить, сказала, щоб я з ним розлучилася і знайшла собі більш хорошого чоловіка. Такої реакції я просто не очікувала. Я дуже образилася на маму, адже вона зовсім не знала Діму, вона не мала ніякого права судити його і так говорити про нього. Тато просто сидів і мовчав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩