МИНУЛОГО ТИЖНЯ МІЙ ЧОЛОВІК ОТРИМАВ ЗАРПЛАТУ І ПОЇХАВ В БУДІВЕЛЬНИЙ МАГАЗИН. Я СПОДІВАЛАСЯ, ЩО ЦЬОГО РАЗУ ВІН ПРИВЕЗЕ БУДМАТЕРІАЛИ ДОДОМУ І НАРЕШТІ ПОЧНЕ ЩОСЬ РОБИТИ. АЛЕ НІ, ВСЕ ЗНОВУ ПОЇХАЛО ДО СВЕКРУХИ, А Я ЗНАЙШЛА ЛИШЕ ЧЕК НА ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. ЧОЛОВІК ЖИВЕ У МЕНЕ, А ДОПОМАГАЄ БАТЬКАМ, БО СВЕКРИ ПОСТІЙНО ПОВТОРЮЮТЬ, ЩО ЦЯ КВАРТИРА КОЛИСЬ ПЕРЕЙДЕ У ВЛАСНІСТЬ МОГО ЧОЛОВІКА

 

Ми з чоловіком разом вже вісім років. Живемо у моїй квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Ще до весілля мої батьки допомогли мені зробити ремонт. У чоловіка свого житла немає. Правда, він єдиний син у своїх батьків, тому свекри постійно повторюють, що ця квартира колись перейде у власність мого чоловіка.

Та таке туманне майбутнє мені не дуже подобається. Мої свекри ще доволі молоді люди і дай Бог їм здоров’я ще на багато років. Тому сподіватися на їхню квартиру я не хочу. Джерело

А мій чоловік прийняв дуже дивну позицію – незважаючи на те, що він давно прописаний у мене в квартирі, він все ще вважає, що живе у мене в гостях, і принципово нічого не робить по дому. Проте, вказувати на недоліки не перестає. Каже, що пора вже зробити косметичний ремонт – переклеїти шпалери, помалювати стіни; нарікає на стару проводку, і пропонує поміняти меблі, але ніяк не допомагає виправляти ситуацію.

Проте чоловік дає великі суми грошей на ремонт і меблювання квартири своїй матері, і часто їздить їй допомагати. І це при тому, що його давно виписали з квартири, щоб менше платити за комуналку. Але цей факт не заважає і далі тягнути з нього гроші.

Спочатку я нормально сприймала цю ситуацію, так, чоловік прийшов в чужу квартиру, навіщо йому вкладатися. Але ми живемо разом вже вісім років, я прописала його у себе, що ще потрібно, щоб відчути себе хазяїном і почати щось робити у нас вдома.

Та чоловік мені якось сказав:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩