ЧОЛОВІК ЙШОВ ВІД МЕНЕ ЗІ СЛОВАМИ: – ПІДУ, АЛЕ ТИ ПОТІМ НА КОЛІНАХ ПРИПОВЗЕШ, БЛАГАТИМЕШ, ЩОБ Я ПОВЕРНУВСЯ. АЛЕ ЧЕРЕЗ П’ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ ВСЕ ВІДБУЛОСЯ З ТОЧНІСТЮ ДО НАВПАКИ. ЧОЛОВІК ПОВЕРНУВСЯ І НА КОЛІНАХ БЛАГАВ ПРИЙНЯТИ ЙОГО НАЗАД

 

Мій чоловік, напевно, завжди мені зраджував, але вперше я дізналася про його зраду аж через тринадцять років спільного життя. На той час у нас підростало двоє дітей – синові було дванадцять, а доньці десять. Першою моєю думкою було пробачити йому все заради дітей. Думала, ми сядемо, поговоримо.

Але замість вибачень, я почула в свою сторону гору звинувачень.

– Кому ти потрібна, – кричав чоловік. – Подивись на себе, на кого ти схожа. З тобою не цікаво.

Я слухала його і розуміла, яка ж я дурепа. До мене нарешті дійшло – а навіщо він мені? Що, взагалі, ця людина робить в моєму житті?

Я завжди заробляла більше за чоловіка, він ніколи не давав грошей на сім’ю, та й не знала я ніколи скільки він заробляє. Правда, одного разу мені вдалося всіма правдами-неправдами, створити загальну сімейну касу. Але мені це і вийшло боком. Чоловік туди гроші не вносив або щось вносив, але потім мені діставалася порожня скринька з відмовками. «Терміново потрібні були. Друг в борг попросив. Потім віддам».

Доходило до того, що у мене не було грошей на їжу і транспорт, довелося знову ховати гроші. В цей час знайомі мені розповідали, як бачили мого чоловіка в ресторані, де він бенкетував з коханкою. Я починала ненавидіти його. Мені це так набридло.

Одного разу я запитала чоловіка, за що він зі мною так. Невже я не гідна нормальних відносин.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩