ЯКОСЬ Я ВЗЯЛА ТЕЛЕФОН ЧОЛОВІКА, ЩОБ СКОРИСТАТИСЯ ЙОГО МОБІЛЬНИМ БАНКОМ, НА МОЇЙ КАРТІ СКІНЧИВСЯ ТЕРМІН ДІЇ. КОЛИ Я ЗАЙШЛА У «ВИТРАТИ», ЛЕДЬ НЕ ЗНЕПРИТОМНІЛА, ПОБАЧИВШИ СУМУ, ЯКУ МІЙ ЧОЛОВІК ЗАЛИШИВ В ЮВЕЛІРНОМУ. А ПОТІМ Я ПОБАЧИЛА ДОРОГІ ПРИКРАСИ У НЕВІСТКИ. ПРОЖИВШИ ЗІ МНОЮ ТРИДЦЯТЬ РОКІВ, МІЙ ЧОЛОВІК МЕНЕ КИНУВ І ПІШОВ ДО НЕВІСТКИ

Проживши зі мною тридцять років, мій чоловік мене кинув і пішов до невістки. Такого я точно не очікувала. Ми з Олегом познайомилися ще в інституті. Вчилися на одному курсі, в паралельних групах. Відразу закохалися і закрутився роман. Через пів року ми одружилися, а на п’ятому курсі у нас з’явився син.

Ми були щасливі навіть при тому, що у були не багаті. Викручувалися, як всі. А через два роки я вже носила донечку. Грошей нам не вистачало – двоє малих дітей. Ми почали думати, що робити, бо хотіли нашим діткам дати все найкраще. Наша інженерна освіта нам не стала у нагоді. Ми розуміли, що час йде, а дозволити ми собі нічого не можемо. Почали замислюватися, як покращити нашу фінансову сторону.

То були дев’яності, люди почали відкривати власний бізнес. Ми з чоловіком теж спробували відкрити власну справу – спочатку це було невелике кафе біля будинку. Потім наші справи пішли вгору і ми стали власниками кількох кафе і ресторанів у нашому місті.

З часом у нас був шикарний будинок, дорогі авто і все, що тільки душа забажає. Але тут син заявив, що скоро стане батьком. Ми навіть не знали, що у нього є дівчина. Запросили звичайно їх разом в гості, щоб познайомив з майбутньою дружиною. Прийшли до нас з дівчиною, мило посміхалися за вечерею. Богдан так трепетно ​​її за руку тримав, що в любові їх я не сумнівалася. На той час у сина невелика квартирка в центрі була, але ми вирішили молодятам подарунок зробити і подарували велику двійку в новому будинку ближче до лісу, щоб внучку гуляти туди водили.

Я ще тоді помітила невдоволення моєї невістки. Марії не сподобалося, те, що це не центр міста. Ну нехай, думаємо, згодом можуть і поміняти квартиру.

Невдовзі у сина і невістки народилася внучка. Відтоді чоловік почав постійно пропадати у сина. Я навіть тішилася, що дід внучку любить, постійно гостює у них. Одного вечора я дзвонила чоловікові, але так і не додзвонилася, телефон був вимкнений. Тоді я подзвонила Богданові, попросила дати трубку батькові, а той відповідає, що він не вдома, а там тільки Марія з донькою. В ході розмови дізналася, що Олег за місяць тільки кілька разів був у них, а так Богдан працює постійно і йому ніколи з татом зустрічатися. Поклала трубку тремтячими руками. Ну і де він пропадав тоді весь місяць? Адже кожен день говорив, що туди їздив.

Я зібрала речі і з негативним настроєм зустріла чоловіка. Але Олег прийшов і далі твердив, що був у сина. Я Марії дзвоню, та підтвердила, що дідусь внучці іграшку привозив. Тут Богдан дзвонить, заспокоює, що тато і справді у них буває, коли його вдома немає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩