З СВАХОЮ Я ПОСВАРИЛАСЯ ЩЕ НА СВАТАННІ. МАТИ ЗЯТЯ ЗАЯВИЛА, ЩО ВЕСІЛЛЯ – ЦЕ ДУРНА ТРАТА ГРОШЕЙ І ВИТРАЧАТИСЯ НА ЦЕ ВОНИ НЕ БУДУТЬ. Я Ж, ЯК ЖІНКА, РОЗУМІЛА, ЯКОЮ ВАЖЛИВОЮ ПОДІЄЮ Є ВЕСІЛЛЯ ДЛЯ ДОЧКИ. ЗАГАЛОМ, З МАЙБУТНІМИ РОДИЧАМИ МИ ПОСВАРИЛИСЯ, АЛЕ ВЕСІЛЛЯ ВІДГУЛЯЛИ. ЩЕ ОДНИМ ПИТАННЯМ, ЯКЕ ВІДРАЗУ ВИНИКЛО, БУЛО ПИТАННЯ ПРО ТЕ, ДЕ БУДУТЬ ЖИТИ МОЛОДІ. ТУТ СВАТИ МЕНЕ ТЕЖ ЗДИВУВАЛИ

У мене є одна донька, і я, як кожна мама, завжди щиро бажала щастя своїй дитині. Коли Оксана привела додому Анатолія і сказала, що буде виходити заміж, ми з чоловіком повністю підтримали її. Та й Анатолій, як зять, мені цілком імпонував. Незабаром хлопець прислав до нас старостів.

І тут у нас не склалося, з першого знайомства у мене виник конфлікт з його матір’ю. Мати зятя заявила, що весілля – це дурна трата грошей і витрачатися на це вони не будуть. Я ж, як жінка, розуміла, якою важливою подією є весілля для дочки, особливо її мрія про весільну сукню. Позбавити цієї мрії єдину доньку я не могла.

Загалом, з майбутніми родичами ми посварилися, але весілля відгуляли. Ще одним питанням, яке відразу виникло, було питання про те, де будуть жити молоді.

Жити в селі вони не хотіли, бо тут нема роботи. У нас був будинок, але молодим хотілося бути ближче до цивілізації. Все-таки у великому місті можливостей більше. Почали думати, як бути і що робити. Дочка спочатку переїхала до чоловіка і його батьків. Свекри ніби не мали нічого проти, але через деякий час донька почала скаржитися, що свекруха постійно скандалить, не дає їй життя. Мені було дуже шкода дочку, але допомогти я їй нічим не могла. Ми з чоловіком жили в невеликій однокімнатній квартирі, тому у нас просто не було місця, щоб їх прийняти.

Ситуація погіршилася, коли донька народила дитину. Свекруха їй зовсім не допомагала. Я теж не могла прийти до них в гості, оскільки так і не помирилася з свахою. Я розуміла, що треба щось робити, тому ми з чоловіком порадилися і вирішили продати наш будинок в селі. Переступивши через свою гордість, я пішла до свахи домовлятися про те, щоб навпіл купити квартиру для дітей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩