ДО МОЄЇ БАБУСІ НЕЩОДАВНО ПРИЙШОВ ЛИСТ. ПИСАВ ХЛОПЧИК З ДИТБУДИНКУ. ВІН РОЗПОВІДАВ, ЩО Є ЇЇ РІДНИМ ОНУКОМ, СЛІЗНО ПРОСИВ, ЩОБ ТА ЗАБРАЛА ЙОГО ДО СЕБЕ. БАБУСЯ ПОРАДИЛАСЯ З МОЄЮ МАМОЮ І ВИРІШИЛИ НЕ БРАТИ ДИТИНУ. ТА ВІН ПИСАВ І ПИСАВ. У БАБУСІ МАЛЕНЬКА ПЕНСІЯ, ВОНА НЕ ЗМОЖЕ ВИХОВУВАТИ ДИТИНУ. ЯКОСЬ МИ ПРИЙШЛИ З МАМОЮ ДО НЕЇ, БАБУСЯ ПЛАКАЛА І ПОКАЗАЛА НАМ ЛИСТА

Колись, у мене був рідний дядько, молодший брат мої матері. Але, на жаль, його не стало коли йому виповнилося 18 років. Він жив в селі з батьками. В юні роки, він зустрічався з однією дівчиною, в селі про таких як вона кажуть – непутяща. І ось, в тієї дівчини з’явився син. Рідна мама й сама не знала хто батько хлопчика.

За документами – у хлопчика не було батька зовсім. Потім маминого брата не стало, доля тієї дівчини теж не склалася , в неї з’явилося ще двоє дітей від різних чоловіків. Заміжня офіційно вона не була, ніде не працювала, трьох її дітей часто доводилося годувати сусідам. І в підсумку її позбавили батьківських прав, а дітей відправили по дитячих будинках. Незабаром стало відомо, що вона кудись зникла і по нинішній час невідомо, де знаходиться.

І ось, через 13 років, після появи цього хлопчика на світ, моїй бабусі починає телефонувати хлопчик-підліток 13 років і говорити, що він її онук. Звати його Денис. Хлопчик каже, що вона – його рідна бабуся і що пам’ятає, як про це говорила йому мама. В цей же час він починає дзвонити моїй мамі і говорити, що вона – його тітка і що він не відчуває себе самотнім. Він дуже просить мою бабусю забрати його з дитбудинку, щоб він міг жити з нею в селі. Денис точно впевнений, що він її онук.

Але ось моя бабуся зовсім в цьому не впевнена. В той час і мови не було про те, що це її онук. Сама дівчина ніколи нікому не говорила про те, хто справжній батько, а односельці не вдавалися в подробиці, тому що такі історії часто трапляються в селах, і нікому до цього немає діла. Рідній бабусі, матері тієї дівчини, онуки не потрібні, вона сама ледве кінці з кінцями зводить, та навіть якби вона й захотіла їх забрати, то через її спосіб життя ніхто б їй дітей не доручив. Молодший брат і сестра Дениса, перебувають у іншому дитячому будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩