КОЛИ МАРІЯ ЗГАДУЄ ЦЮ ІСТОРІЮ, НА ОЧІ НАВЕРТАЮТЬСЯ СЛЬОЗИ. ВОНА ДО ЦИХ ПІР ШКОДУЄ ПРО СВІЙ ВЧИНОК, ЯКИЙ НАЗАВЖДИ ЗМІНИВ ЇЇ ЖИТТЯ. А ПОЧАЛОСЯ ВСЕ З ТОГО, ЩО МАРІЯ ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА НАЙКРАЩОГО ХЛОПЦЯ – МАКСИМА. ОДНОГО РАНКУ МАРІЇ СТАЛО НЕДОБРЕ. МАКСИМ ПОВІЗ ДРУЖИНУ В ЛІКАРНЮ. ЇМ ДОВЕЛОСЬ ТОДІ ВИТРАТИТИ ДУЖЕ БАГАТО ГРОШЕЙ, МАКСИМ ПРОДАВ МАШИНУ, ГАРАЖ, ДАЧУ І ВИТРАТИВ ВСІ ЗАОЩАДЖЕННЯ. НА ЩАСТЯ, ВСЕ ЗАКІНЧИЛОСЬ ДОБРЕ, І МАРІЯ ПІШЛА НА ПОПРАВКУ. ТА НА НИХ ЧЕКАЛА НОВА БІДА, ЇЇ ПРИНЕСЛА В ХАТУ ДРУЖИНА

 

Коли Марія згадує цю історію, в неї навертаються сльози. Вона до цих пір шкодує про свій вчинок, який назавжди змінив її життя. Тоді вона навчалася в інституті і дуже сподобалася своєму однокурснику. Звали його Максим. Хлопець визначився зі своїм вибором, і ігнорування дівчини тільки заохотило його – вона буде моя, сказав він собі тоді. Він наполегливо залицявся до Марії цілих півтора року, дівчина вперто тримала оборону, але, зрештою, вмовив її піти на побачення.

Вони стали зустрічатися, Максим виконував всі її примхи, був уважним і намагався якомога більше часу проводити з коханою. Марія дуже дивувалася, як вона могла так довго не помічати такого хлопця, адже це найкращий чоловік з усіх, кого вона зустрічала. Поруч з ним їй було спокійно, весело і так добре, що Марія ніколи ні про що не хвилювалася.

Заважало лише одне – ревнощі. Він дійсно подобався дівчатам і це не на жарт дратувало Марію. Максим тільки сміявся над цим, він був по справжньому до без-тями закоханий і вірний лише Марії.

Відразу по закінченню навчання, пара одружилася. І вже, здавалося, ніщо не може похитнути їхнього щасливого сімейного життя. Одного ранку Марії стало недобре. Максим повіз дружину в лікарню. На лікування довелось витратити дуже багато грошей, Максим продав машину, гараж, дачу і витратив всі заощадження. На щастя, все закінчилось добре і Марія пішла на поправку. За цей час її кохання стало ще сильнішим і сім’я зажила як і раніше.

Через рік Марія знайшла хорошу роботу і вирішила присвятити себе новій професії. В офісі вона дуже сподобалася начальнику, але зрозуміла це не відразу, так як її увага була зосереджена тільки на роботі. Артем Васильович, так звали начальника, був хитрим і діяв чітко за планом, Марія через якийсь час стала ловити себе на думці, що її тягне не до чоловіка, а до її начальника, вона всіляко намагалася відігнати ці думки від себе, але тяга росла з кожним днем.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩