ТАМАРА СИДІЛА НА ЛАВЦІ І ПЛАКАЛА – РІДНА ДОНЬКА ЇЇ ВИГНАЛА З ДОМУ. РАПТОМ ДО НЕЇ ПІДІЙШЛА МОЛОДА ЖІНКА З ВІЗОЧКОМ, ЯКА ПОЧАЛА РОЗПИТУВАТИ ТАМАРУ, ЩО СТАЛОСЯ. ЗГОРЬОВАНА ЖІНКА ВСЕ ЇЙ РОЗПОВІЛА. МАРИНА ЗАПРОПОНУВАЛА ТАМАРІ ПОЖИТИ ДЕЯКИЙ ЧАС У НИХ, ЩОБ ДОПОМАГАТИ ЇЙ З МАЛЮКОМ. ЩОЙНО ПЕРЕСТУПИВШИ ПОРІГ КВАРТИРИ, ТАМАРА ЛЕДЬ НЕ ВПАЛА – ЧОЛОВІКОМ МАРИНИ ВИЯВИВСЯ ТАРАС, КОЛИШНІЙ ЗЯТЬ. ТАМАРА ОБІМЛІЛА, АДЖЕ БУЛА ВПЕВНЕНА, ЩО ЗЯТЬ НЕ ПРОБАЧИВ ЇЙ ЇЇ ВІДНОШЕННЯ ДО СЕБЕ І ЗАРАЗ ТЕЖ ВИЖЕНЕ НА ВУЛИЦЮ. АЛЕ ТАРАС НАВІТЬ НЕ ДУМАВ ЦЬОГО РОБИТИ

 

Тамара все життя виховувала доньку одна. Світлана росла у нею красунею. Мама мріяла, що колись вона вдало вийде заміж і не буде так бідно жити, як жила Тамара. Але донька розчарувала маму, привівши в дім Тараса – скромного хлопця з непоказною зовнішністю.

Тому Тамара Василівна була проти шлюбу своєї дочки з Тарасом, вважаючи, що її красуня-донька Світлана гідна кращої партії, ніж він. Але Світлана, яка володіла норовливим характером, не послухала маму і вийшла заміж за цього скромного хлопця.

Вони жили всі разом в маленькій тісній квартирі. З часом Тамара почала помічати, що її зять дуже хороша людина. Єдине, що її дратувало, це те, що чоловік мало заробляє.

Але через рік Тарас зібрав речі і пішов без пояснень. Світлана робила вигляд, що дуже побивається за чоловіком, а Тамарі пояснила, що Тарас завів собі іншу жінку. Тамара Василівна особливо не вникала, але зятя свого більше не бачила.

Натомість Світлана, у пошуках достойного чоловіка, геть збилася з правильної дороги. Часто не ночувала вдома, приходила напідпитку і влаштовувала мамі скандали, приводила додому то одного співмешканця, то іншого. Тамара дуже страждала через таку поведінку доньки.

Десять років гулянок і застіль доньки дуже негативно позначилися на здоров’ї жінки. Мати намагалася напоумити доньку, але отримувала лише образи. А одного разу, коли в їхньому будинку оселився черговий кавалер, Тамара Василівна висловила доньці все, що накипіло. І … виявилася на вулиці. Світлана вигнала стареньку проти ночі, відібравши ключі від будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩