МОЯ СВЕКРУХА БУЛА ТРИЧІ БУЛА ЗАМІЖНЯ. П’ЯТЬ РОКІВ ТОМУ ВОНА ПОЇХАЛА НА ЗАРОБІТКИ, МОВЛЯВ, ЗАРОБИТИ СОБІ НА ЖИТЛО. ЖОДНОГО РАЗУ ЗА ЦЕЙ ЧАС ВОНА НЕ ПЕРЕДАЛА НАМ НІ ГРОШЕЙ, НІ ПОСИЛКИ. НЕ ЗНАЮ, ЩО ВОНА ТАМ РОБИЛА, АЛЕ ПОВЕРНУЛАСЯ БЕЗ НІЧОГО. ТЕПЕР ЇЙ НІДЕ ЖИТИ І ВОНА ПРИЇХАЛА ДО НАС. АЛЕ Я ВВАЖАЮ, ЩО НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНА ПРИЙМАТИ ЇЇ У НАШОМУ ДОМІ, А ЧОЛОВІК МОВЧИТЬ

Коли я двадцять років тому виходила заміж, дуже хвилювалася про те, щоб мій обранець виявився порядною людиною. Та в процесі спільного життя я швидко переконалася, що мій чоловік дуже порядний і турботливий, можна сказати, що мені дуже пощастило.

Він розуміє і приймає мене такою, яка я є. А це для мене дуже важливо. У нас є двоє діток: дочка, яка закінчує школу і син, що йде в наступному році в перший клас. Здавалося б, все чудово – живи і отримуй задоволення. Але ні. Нещодавно в нашому житті з’явилася свекруха. Джерело

Справа в тому, що я бачила її всього кілька разів. В молодості вона тричі була заміжня. Для неї було все так просто – зійшлася з чоловіком, розбіглася і відправилася шукати нового. Мій чоловік розповідав, що постійно вони міняли квартири, міста, а його мати – чоловіків. Ну, мені зовсім такого способу життя не зрозуміти, мене батьки зовсім не так вчили.

П’ять років тому моя свекруха поїхала на заробітки в Італію, мовляв, заробити собі на житло. Жодного разу за цей час вона не передала нам ні грошей, ні посилки. Не знаю, що вона там робила, але повернулася без грошей. Тепер їй ніде жити.

Зараз заробляти вже не може, а з чоловіків залишився тільки син, мій чоловік, про якого вона нарешті згадала. Приїхала до нас, бо більше їй іти нікуди. Але я не хочу, щоб вона перебралася до нас на постійне місце проживання.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩