В СУБОТУ Я ВИРІШИЛА ПІТИ ПРОВІДАТИ НАШУ КВАРТИРУ, ЯКУ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС Я ЗДАВАЛА, ЩОБ ПРОГОДУВАТИ ДІТЕЙ. АЛЕ МІСЯЦЬ НАЗАД КВАРТИРАНТИ З’ЇХАЛИ І Я ШУКАЛА НОВИХ ЖИЛЬЦІВ, ТОМУ ВИРІШИЛА ТРОХИ ПОПРИБИРАТИ. Я ВІДКРИЛА ДВЕРІ І МАЛО НЕ ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ. ПЕРЕДІ МНОЮ СТОЯВ МИХАЙЛО, ТРОХИ ПОСТАРІЛИЙ І З ЛЕДЬ ПОМІТНОЮ СИВИНОЮ. ЧОЛОВІК ПОВЕРНУВСЯ ЧЕРЕЗ П’ЯТЬ РОКІВ. МИХАЙЛО СКАЗАВ, ЩО ВИПРАВДАННЯ ЙОМУ НЕМАЄ, АЛЕ ЯКЩО Я МАЮ БАЖАННЯ, ТО ВІН МОЖЕ РОЗПОВІСТИ, ЩО З НИМ СТАЛОСЯ. ТЕПЕР Я НЕ ЗНАЮ, ЩО МЕНІ РОБИТИ

Михайла я зустріла, коли мені було двадцять років. Одного разу я приїхала до бабусі в село і там познайомилася з чудовим хлопцем, який допомагав моїй бабусі полагодити дах після зими. Бабуся не могла нахвалити його “золоті руки”. Михайло був старшим за мене на шість років і справді був майстром на всі руки. Ми сподобалися один одному і почали зустрічатися.

Я не поспішала виходити заміж, оскільки на той час ще вчилася в університеті. Але Михайло наполіг на весіллі, оскільки нам важко було бачитися через те, що він жив в селі, а я в місті.

Після весілля ми зняли квартиру і почали влаштовувати побут. У нас все виходило, я продовжувала вчитися, Михайло і далі робив ремонти, але клієнтів шукав в місті.

Вийшло так, що через три роки у нас було вже троє дітей. Я була без роботи, тому весь заробіток додому приносив чоловік. Він практично пропадав на роботі. Потім ми вирішили, що чоловікові необхідно їхати на заробітки. Це було важке рішення і для мене, адже я залишалася сама з трьома дітьми на руках. Я все розуміла. адже це потрібно було робити для майбутнього наших дітей.

Довгих десять років Михайло поневірявся по заробітках, але нам вдалося купити власну двокімнатну квартиру. Я не могла повноцінно працювати, оскільки діти вимагали багато часу і уваги.

Спочатку Михайло приїздив хоча б два-три рази на рік на свята, і щодня телефонував. Але потім, в один момент, він перестав і приїжджати, і телефонувати. Я не розуміла, що сталося, зв’язок з чоловіком було втрачено. Ніхто з наших знайомих не знав ні де він, ні що з ним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩