ЯКОСЬ, ПІЗНО ВВЕЧЕРІ, МЕНІ ПОДЗВОНИЛА НАСТЯ І РОЗПОВІЛА, ЩО У НИХ В СІМ’Ї ПРОБЛЕМА, ВОНИ З ДМИТРОМ ПОСТІЙНО СВАРЯТЬСЯ І ЧОЛОВІК ВИГАНЯЄ ЇЇ З ДИТИНОЮ З ДОМУ. Я БУЛА ДУЖЕ ЗДИВОВАНА, АДЖЕ Я САМА БАЧИЛА, ЯКІ У НИХ ГАРНІ СТОСУНКИ. ПОДРУГА ЗАПИТАЛА, ЧИ МОЖЕ ВОНА ПРИЇХАТИ ДО МЕНЕ РАЗОМ З СИНОМ. ЗВИЧАЙНО, Я ПОГОДИЛАСЯ. АЛЕ ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ НАСТІ ПРИЙШОВ ЛИСТ, ПРОЧИТАВШИ ЯКИЙ, ВОНА ТИЖДЕНЬ НЕ ВИХОДИЛА З ДОМУ

 

Після закінчення університету моя подруга Настя вийшла заміж за Дмитра, дуже хорошого хлопця, вони зустрічалися ще з першого курсу і дуже кохали один одного. Потім Дмитру запропонували хорошу роботу в іншому місті і вони переїхали. Там в них з’явилась дитина. Іноді я приїжджала до них у гості. Було дуже приємно дивитися на те, як Дмитро піклується про Настю і дитину, яка вона щаслива бути поруч з таким чоловіком. Вони купили квартиру, збиралися купувати машину, і раптом щось пішло не так.

Якось, пізно ввечері, мені подзвонила Настя і розповіла, що у них в сім’ї проблема, вони з Дмитром постійно сваряться і чоловік виганяє її з дитиною з дому. Я була дуже здивована, адже я сама бачила, які у них гарні стосунки. Подруга запитала, чи може вона приїхати до мене разом з сином. Звичайно, я погодилася.

Приїхавши, Настя розповіла про те, що у чоловіка з’явилася інша жінка. Мені в це було дуже важко повірити. Дмитро завжди був турботливим і врівноваженим. У дружині і синові душі не чув, а тут таке. Настя намагалася поговорити з чоловіком, з’ясувати, що й до чого. Але у відповідь отримувала лише скандали. Вона не знала, що їй робити і куди подітися. Я теж не знала, що порадити, крім як залишитися у мене на якийсь час. Я сподівалася, що все якось владнається, що Дмитро одумається і приїде за дружиною і сином.

Настя їздила додому, намагалася поговорити з чоловіком, але все безрезультатно. Тому вона вирішила забрати свої речі і переїхати від чоловіка на орендовану квартиру. В глибині душі подруга вірила, що все ще налагодиться і що чоловік знову до неї повернеться, і вони заживуть, як раніше. Адже так не буває, що велике кохання може ось так закінчитися.

Але через три місяці Насті прийшов лист, в якому було сказано, що чоловік з нею розлучився. Невідомо, як він це зробив, але це був факт. Спочатку було дуже складно залишатися самій з дитиною, але Насті допомагали батьки. Я намагалася підтримувати, як могла. Ми часто бачилися, розмовляли, видно було, що всередині подруга дуже страждала, хоча і намагалася забути про те, що трапилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩