НАБЛИЖАЛОСЯ НАШЕ СРІБНЕ ВЕСІЛЛЯ – 25 РОКІВ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ. Я МІСЯЦЬ ГОТУВАЛАСЯ ДО ЦІЄЇ ПОДІЇ – ЗАМОВИЛА РОЗКІШНИЙ РЕСТОРАН І ЗАПРОСИЛА БАГАТО ДРУЗІВ. ЗРАНКУ МЕНІ НА ТЕЛЕФОН ПРИЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ З НЕЗНАЙОМОГО НОМЕРА. АВТОР МЕНІ ПОВІДОМИВ, ЩО МІЙ ЧОЛОВІК ВСЕ ЖИТТЯ МЕНІ ЗРАДЖУЄ, НАВІТЬ ПЕРЕРАХУВАВ З КИМ. А ПОТІМ, ЯК ДОКАЗ, МЕНІ ПРИЙШЛО ЩЕ КІЛЬКА ФОТОГРАФІЙ. У МЕНЕ ВСЕ ПОПЛИВЛО ПЕРЕД ОЧИМА. МИ З ІВАНОМ РОЗЛУЧИЛИСЯ. ЯК ЖИТИ ДАЛІ, АДЖЕ Я ВТРАТИЛА НЕ ТІЛЬКИ ЧОЛОВІКА, Я ВТРАТИЛА ВІРУ В ЛЮДЕЙ

Проживши з чоловіком двадцять чотири роки, я навіть не підозрювала, з ким живу. Приблизно 4 місяці тому я дізналася, що мій чоловік мені зраджував і неодноразово. Я шокована від почутої інформації. Як тепер жити?

З Іваном ми познайомилися двадцять п’ять років тому на весіллі у спільних друзів. Іван був не один, з своєю дівчиною Наталею. Оскільки у Івана була дівчина, то у мене навіть в думках не було починати з ним якийсь роман. Але я вже тоді розуміла, що відносини в цій парі не прості.

Ми познайомилися, почали спілкуватися. Спочатку все було просто і по-дружньому. Через тиждень Іван несподівано мені зателефонував. І як би між іншим повідомив, що він розлучився зі своєю дівчиною. Я йому поспівчувала і побажала помиритися зі своєю коханою.

Через тиждень Іван знову мені зателефонував і запросив на зустріч. Він красиво залицявся, ми багато гуляли по місту. Через деякий час Іван познайомив мене з своїми батьками. Я була абсолютно впевнена, що він більше не зустрічається з його колишньою дівчиною (Наталею), хоча було помітно, що він важко переживає її зраду і розрив.

Я була безмежно щаслива і будувала плани на майбутнє, мріяла про створення сім’ї. Іван мене запевняв, що я для нього найкраща на світі, що саме про таку жінку як я він все життя мріяв і що я буду для нього ідеальною дружиною. При цьому мене не насторожило, що про любов не було сказано ні слова! Про мене Іван говорив тільки «красива, правильна, незіпсована, вихована» і постійно порівнював мене з його колишньою Наталею.

Через два роки ми одружилися. У шлюбі народився син Сергій, зараз йому 23 роки. Ми жили добре. Навіть ніколи не сварилися. Фінансових проблем у нас не було – ми мали достатньо грошей. Всі покупки ми планували заздалегідь, регулярно робили разом ремонт. Чоловік відкрив свій бізнес, який стрімко розвивався.

Але незабаром все змінилося. Чоловік став постійно затримуватися на роботі. Я почала помічати, що він з кимось листувався в ноутбуці, при цьому на його обличчі з’являлася дивна посмішка. На мої питання, з ким він там переписується, Іван запевняв мене, що «з партнером по роботі».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩