ІРИНА ТАК ХОТІЛА, ЩОБ ЇЇ СИН ОДРУЖИВСЯ. ВЖЕ П’ЯТЬ РОКІВ ЗБИРАЛА ГРОШІ НА ВЕСІЛЛЯ. ІВАНОВІ ВЖЕ 37, А ПРО СІМ’Ю ЯКОСЬ Й НЕ ДУМАЄ. ВРАНЦІ МАТИ ВСТАЄ РАНІШЕ, ГОТУЄ СНІДАНОК І ОБІД З СОБОЮ СВОЄМУ ДОРОСЛОМУ СИНОВІ. А ВВЕЧЕРІ ЧЕКАЄ ВЖЕ З ГОТОВОЮ З ВЕЧЕРЕЮ. І ОСЬ ОДНОГО ДНЯ СТАЛОСЯ ДИВО, ЯКЕ ІРИНА ЧЕКАЛА БАГАТО РОКІВ, ІВАН ПРИВІВ НЕВІСТКУ В ХАТУ. МАТИ СТІШИЛАСЯ, АЖ ЗАПЛАКАЛА. ТА ВОНИ ВІДРАЗУ ПІШЛИ В КІМНАТУ ІВАНА І БІЛЬШЕ НЕ ВИХОДИЛИ. НАСТУПНОГО ДНЯ СВІТЛАНА ВЕСЬ ДЕНЬ НЕ ВИХОДИЛА З КІМНАТИ. ТІЛЬКИ З ПОВЕРНЕННЯМ ІВАНА ВОНА ВСЯ ЗАСПАНА ПРОЙШЛА У ВАННУ І НАЗАД. ВЕЧЕРЮ, ЯКУ ПРИГОТУВАЛА МАТИ, ІВАН ЗАБРАВ В СВОЮ КІМНАТУ. ТА ЗГОДОМ СВЕКРУСІ БУЛО СОРОМНО В ОЧІ СУСІДАМ ДИВИТИСЯ, ЧЕРЕЗ СВОЮ НЕВІСТКУ

 

Я знаю одну жінку, про яку хотіла б розповісти. Її історія вражає мене багато років. Дуже часто невістки скаржаться на своїх свекрух, але й бувають дуже добрі свекрухи, працю та турботу яких ніхто не цінує. Я хоче донести молодим невісткам, що є й інша сторона медалі. Чи не так?

Ірина дуже хотіла, щоб її син якнайшвидше одружився. Вона вже втомилася за ним доглядати і мріяла, що він перейде в руки турботливої ​​дружини і вона нарешті зможе вільно зітхнути. Адже у сина був не простий характер, мамі доводилося вислуховувати на свою адресу чимало докорів.

Іванові вже 37 років, але він не одружений, та й якось і не прагнув завести сім’ю. А моя подруга Ірина так мріяла, що скоро в неї будуть онучата, і з кожним роком все більше хвилювалася, що син не має нареченої. Все їздив на якісь заробітки, міняв без кінця роботу, а грошей як не було, так і немає. Не тримаються вони в нього в кишені.

Вранці мати встає раніше, готує сніданок і обід з собою своєму дорослому синові. А ввечері чекає вже з готовою з вечерею.

І добре, якщо Іван прийшов вчасно, значить ляже тихенько собі на диван і буде спокійно дивитися телевізор, а якщо ні, то напідпитку буде бродити з кутка в куток і пів ночі розповідати матері про несправедливе життя, що у знайомих є сім’ї і гроші, а він і досі живе з старою матір’ю, хіба захоче якась жінка жити з старою.

І ось одного дня сталося диво, яке Ірина чекала багато років, син прийшов з дівчиною. Ірина так зраділа, що не відразу помітила, що дівчина не зовсім ввічлива, не дуже добре вихована.

Вони швидко прошмигнули в кімнату Івана і включили телевізор. Вранці жінка, як зазвичай приготувала синові їжу і проводила на роботу.

У дверях запитала, як звуть дівчину.

– Свєтка, ти її не ображай, чула, – на ходу буркнув Іван.

Світлана весь день не виходила з кімнати. Тільки з поверненням Івана вона вся заспана пройшла у ванну і назад. Вечерю Іван забрав в свою кімнату.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩