У СУБОТУ, 21 БЕРЕЗНЯ, У МОГО ЧОЛОВІКА БУВ ЮВІЛЕЙ – 30 РОКІВ. ВВЕЧЕРІ Я ВЗЯЛА ТЕЛЕФОН І ПОБАЧИЛА ПОВІДОМЛЕННЯ, ВІДПРАВЛЕНЕ МЕНІ СВЕКРУХОЮ ЩЕ ВДЕНЬ: ​​«СПАСИБІ, ЩО ЗІПСУВАЛА СВЯТО!». ЧОЛОВІК ВСЕ ВИРІШИВ, А ВИННОЮ ВИЙШЛА Я

 

У суботу, 21 березня, у мого чоловіка був ювілей – 30 років. Готуватися почали заздалегідь. Ми живемо у власному будинку, маємо на подвір’ї велику альтанку, оскільки погода цього року дозволяла, то ми вирішили відсвяткувати вдома. Ми закупили фрукти-овочі-консервацію, за м’ясом планували їхати в п’ятницю ввечері. Тоді ж і замаринувати, а в суботу нагодувати гостей смачним шашликом.

Але в п’ятницю зранку я зрозуміла, що наш трирічний син захворів. Я зателефонувала чоловікові. Ми вирішили скасувати святкування або перенести його на невизначений термін, поки малюк не одужає. Мені було незручно перед чоловіком, але він сам наполіг. Я вважала, що гості, які  будуть у дворі в альтанці, навряд чи зашкодять хворій дитині. Я б залишилася з сином, а чоловік зміг би спокійно відзначити свій ювілей у компанії друзів і родичів.

Але чоловік мені сказав:

– Нічого страшного, потім відзначимо. Мені совість не дозволить сидіти, їсти шашлик і радіти, коли я буду знати, що дитина хвора.

Оскільки чоловік був на роботі, то нелегке завдання обдзвонити гостей лягло на мої плечі. Єдине, я попросила чоловіка, щоб своїй мамі він подзвонив сам. Відносини у нас, останнім часом, стали дуже погані. А все через покупку будинку.

Ми з чоловіком взяти кредит, і свекруху як підмінили. Причину я дізналася випадково – одного разу я випадково підслухала розмову, в якій свекруха цікавилася, чи не боїться її син, що потім я його кину і будинок мені залишиться.

Я розумію, вона переживає за сина, щоб би він на вулиці не залишився, після виплати кредиту. Але мій чоловік – доросла людина, і у нього є своя голова на плечах. Це ніяк не стосується його мами.

Я нічого не сказала свекрусі, але бачила, що з кожним днем наші стосунки ставали все гіршими. У мене була одна надія – побачивши, який міцний і щасливий у нас шлюб, свекруха заспокоїться і все буде як і раніше.

Але цей невдалий день народження ще більше все зіпсував. Тепер надії на примирення з свекрухою практично немає. В суботу зранку ми нікого не чекали і тут в дверях з’являється свекруха зі словами:

– З днем ​​народження, мій милий сину! Недавно я тебе народила, а сьогодні тобі вже 30! – свекруха змахнула сльозу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩