КОЛИ Я ПОЧАВ ЗУСТРІЧАТИСЯ З НАСТЕЮ, З МЕНЕ ВСІ СМІЯЛИСЯ. ВСІ ГОВОРИЛИ, ЩО ДЛЯ ЧОГО 25-РІЧНІЙ ДІВЧИНІ СТАРШИЙ НА 15 РОКІВ ЧОЛОВІК. Я ЗНАВ, ЩО У НЕЇ ЗАКОРДОНОМ Є ПОДРУГА. ЯКОСЬ, КОЛИ НАСТІ НЕ БУЛО ПОРЯД, Я ВІДКРИВ ЇЇ НОУТБУК І СТАВ ЧИТАТИ ЇХ ЛИСТУВАННЯ. ЧЕРЕЗ 15 ХВИЛИН Я, ДОРОСЛИЙ ЧОЛОВІК, ПЛАКАВ ЯК ДИТИНА

 

Я працюю директором на фірмі. І так сталося, що я закохався в свою секретарку. Раніше я взагалі її не помічав, так як колектив у нас великий, хоча працює вона в нас більше п’яти років. Звати її Настя. Так як моя попередня секретарка звільнилася, то на її місце поставили Настю.

Перший тиждень я до неї ставився байдуже, у нас не було часу навіть познайомитися. Але одного разу я попросив затриматися її після роботи, потрібно було підготувати документи на ранок. Коли Настя заговорила зі мною, я зрозумів, що закохався. Я не просто закохався, а закохався, як хлопчик. Я розумів, що це взаємно, але вигляду вона не подавала, лише очі видавали її. У нас не зав’язалися відносини, ми просто хотіли довше проводити час один з одним.

Колеги по роботі стали помічати наші стосунки і на нас посипалася хвиля засудження. Хтось говорив прямо, хтось шептався в перервах, але висновок був один – Насті потрібні тільки мої гроші і зв’язки. Мовляв, навіщо такій молодий і красивій дівчині дорослий чоловік, який старший за неї на п’ятнадцять років.

Мені було неприємно чути ці плітки, я як міг намагався нікого не слухати і не звертати увагу, адже вона така гарна, я просто не міг повірити, що таке можливо. Вистачило мене ненадовго, і в один прекрасний день я заліз в її ноутбук. Я переглянув все і навіть електронну пошту.

Виявляється, у неї є давня подруга, яка переїхала з батьками закордон, і дівчата переписувалися між собою. Настя все розповідала своїй подрузі, і в їх листуванні майже завжди фігурував я. Вона розповідала, що відколи потрапила на нашу фірму то відразу в мене закохалася. У неї не вистачило духу навіть заговорити зі мною, вона лише спостерігала і мріяла, а я навіть не помічав її всі ці роки. Коли їй запропонували стати моїм секретарем, вона пише, що це був найкращий день у її житті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩