Що дівчина робить, якщо їй сумно самій, а перед носом у неї похапцем забутий телефон її коханого? Правильно! Господи, скільки там було Ірин, Наташ, Анжел, Монік, Сильвій. Але коли я долізла до фоток, я вже просто втратила контрольМи познайомилися по інтернету рік тому, він турок, працює в Стамбулі, має свій невеликий бізнес, пов’язаний зі шмотками. У мене слабкість, я люблю східний тип чоловіків – ці смоляні чорні очі, смаглява шкіра, чорне волосся. От саме під такий мій ідеал він і підходив. Ілмаз його звуть.

Ну і чесно сказати, чула про них різних історій, як вони розводять наших жінок на гроші і тд. До речі не тільки наших. Люблять вони і німкень і італійок, ніким не гребують. Ну всім відомо, як вони це роблять – закохують в себе дівчат, ллють їм у вуха мед, і коли ті вже готовенькі – починають тягнути бабло. То у них мама в біду потрапила, то тато в лікарні, а «гроші десь там на рахунку, я зніму, віддам, просто мені терміново потрібно» і в тому ж дусі.

І що найцікавіше – ведуться ж дівчата. І наші і не наші теж). А я клюнула просто на картинку, хотіла познущатися над ним, думаючи, що фотка підставна. Виявилося – ні, його фото, вот такой вот він красаучік виявився. Ну, думаю, поспілкуватися-то мені нічого не заважає, і знаєте, затягнуло!

Спочатку пару раз в тиждень по скайпу спілкувалися, потім частіше, а потім і зовсім мені вже потрібно було майже кожен день його бачити. Загалом, простіше кажучи, закохалися ми одне в одного. І ви не думайте, я була завжди насторожі, я все чекала, коли ж почнуться слізні історії про хворих родичів. Але дні йшли, а рідні так і не намалювалось. Навіть якось нецікаво. Неправильний турок якийсь.

Я сильно до нього прикипіла, якщо припустимо я була десь в місті і він мені дзвонив на телефон: «Люба, ти де. Чому не в скайпі?» Я могла взяти таксі і ломануться додому, щоб скоріше побачити свого Ілмазіка, щоб мій зайчик мене не чекав, він же так сильно скучив!

Закохалася. Так. По вуха. До того, що погодилася з ним на зустріч, на нейтральній території, в Одесі. Запитайте, як я не боялася? Боялася. Я дівчина обережна, намагаюся з розумом підходити до всіх ситуацій, але я хотіла його побачити, обійняти, притулитися і …… забутися.

Він зустрів мене на вокзалі з букетом гладіолусів (я трохи в голос не засміялася з букета, не знаю, чого мені так смішно стало). Ну неважливо, все одно приємно. Який же він красивий виявився насправді. Очі зелені, як у кошака березневого,(хоча думала, що чорні, чомусь), ця оливкова шкіра, а запах … Він був неймовірний.

Казка. Східна казка. Так пройшли 4 дня. Я не ходила по землі, я літала. Я зрозуміла, що люблю. Приїхавши додому, знову почався скайп майже кожен день, дзвінки і ниття, що жити без мене не може, що хоче одружитися, що він все вирішив і вже поговорив батьками. Батьки згодні і чекають невістку у них в гостях.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩