І почав братик наїжджати зі столиці в нашу провінцію мало не кожен місяць. Умовляв бабусю підписати дарчу. Бабуся плакала, відмовлялася і потім таки здаласяУ моєї бабусі було двоє дітей. Старша дочка – моя мама і молодший син, у якого двоє дорослих синів. Бабуся прожила довге і важке життя.

Вона хотіла залишити спадок порівну дочкі і сину. Але втрутився мій двоюрідний брат. Закортіло його мамі жити в особняку з лазнею, мрія усього життя, так би мовити. Засоби у брата дозволяли цю мрію здійснити, але була перешкода – друга спадкоємиця, моя мама.

І почав братик наїжджати зі столиці в нашу провінцію мало не кожен місяць. Умовляв бабусю підписати дарчу. Бабуся плакала, відмовлялася. Дивлячись на це все, моя мама сама відмовилася від спадщини, тільки щоб мати в спокої залишили. В результаті бабуся підписала дарчу моєму двоюрідному братові, але з умовою, що коли прийде час, він її поховає.

Побудували хороми родичі швидко, а стареньку залишили доживати в старому будинку, який вже розвалювався, вистачило у сина совісті на таке.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩