Експерти розповіли, як саме номер квартири впливає на багатство і достаток сім’ї

 


Нумерологи відзначають, що номер квартири безпосередньо пов’язаний з фінансовими потоками і удачею всіх, хто живе в ній. Експерти розповіли про те, що може означати номер вашої квартири.

Наука про енергетику чисел оперує лише числами від 1 до 9. Якщо ваша квартира має один з цих номерів, ніякі розрахунки вам не потрібні. Починаючи з числа 10 доведеться перетворювати номер квартири в число від 1 до 9. Для цього потрібно скласти всі цифри цього числа.

Наприклад, якщо у вас квартира номер 12, то 1 + 2 = 3. Ваше число долі дорівнює трьом. Якщо у вас номер 59, при складанні чисел отримуємо 5 + 9 = 14. У такому випадку потрібно скласти ще раз 1 + 4 = 5. Після того, як ви отримали число від 1 до 9, його потрібно розшифрувати.

Розшифровка числа квартири

Одиниця. Якщо ваша квартира має номер 1 або при розрахунках вийшло дане число, то це означає, що фінансової удачі у вас дуже багато. Одиниця збільшує достаток, але не безпосередньо, а через спроби Всесвіту допомогти людям в нових починаннях. Це число дає потужний імпульс, скорботу працювати і добиватися чогось нового.

Двійка. Це нейтральне число, хоча в деяких ситуаціях такий номер квартири може бути корисний. Наприклад, якщо людина є фрілансером і працює вдома, двійка допоможе зосередитися на справах.

Трійка. Число 3 – духовне число, тому для фінансового благополуччя воно абсолютно нейтральне. Амбітним людям, які хочуть суттєво збільшити свої доходи, краще не вибирати квартиру з таким номером.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩