Таня до загсу так і не прийшла, весілля зірване. Та я не розrубився – знайшов Лєнку у кущах!

Було це 20 років тому. Я був закоханий в свою однокурсницю Тетяну. Дівчина начебто відповідала мені взаємністю, принаймні я так думав.

Ми тільки закінчили навчання, влаштувалися на роботу і вирішили одружитися. Тетяну трохи бентежило те, що я приїжджий, вона не дуже хотіла жити в гуртожитку, очікуючи квартири довгі роки. Але, я можна сказати, умовив її вийти за мене заміж.

У мене були цілком заможні батьки і обіцяли нам допомогти з житлом. Весілля, батько мій вирішив робити з розмахом. Тетяна навідріз відмовилася святкувати у мене в селі, тому мої батьки замовили хороший ресторан. Гостей запросили більше ста чоловік.

Нарешті прийшов знаменний день. Я заздалегідь приїхав до РАЦСу, і намотував кола чекаючи наречену. Вже і гості стали збиратися, а Тетяни все не було.

Я був налаштований рішуче, і готовий був чекати її до вечора. Моя мати вже стала неабияк нервувати і стояла зі сльозами на очах.

Раптом до мене підійшла подруга Тетяни, і шепнула на вухо, що дівчина передумала виходити заміж і не прийде. У мене все поплило перед очима, мені дуже стало прикро за себе, а ще більше за батьків і гостей, які їхали сюди з подарунками за сотні кілометрів.

Я нікому нічого не сказав і спустився вниз на лавочку. Несподівано, я почув чиєїсь схлипування, десь в кущах. Повернувшись, я побачив милу дівчину у весільній сукні та фаті.

Я підійшов до неї і поцікавився, чому вона плаче в такий день. Дівчина стала ридати ще голосніше і сказала, що наречений її кинув і не прийшов на весілля. Загалом, вона опинилася в такій же незручній ситуації як і я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩