Всю нiч він провів в роздумах. Чоловік поліз у куртку дружини за ключами і виявив дuвну записку

 

Галю, де твої ключі? Я свої на роботі залишив.

– Сергію, в моїй куртці подивися. Зараз, я швидко, – і побігла до дзеркала дофарбовувати вії.

Сергій дістав із зовнішньої кишені в’язку і разом з нею випав невеликий листок паперу, складений удвічі. Поки його підбирав, згадував, куди потрібно заїхати по дорозі в гості до друзів: в магазин за гостинцями, забрати речі з хімчистки. Раптово погляд впав на клаптик листка з блокнота, який він тримав в руках.

«Ресторан« Зелений мис »завтра о 11:00, службовий вхід».

Почерк був явно не Галин і навіть не схожий на жіночий. Ще раз перечитавши вміст записки, Сергій засунув її назад. Галя якраз підходила до дверей, на ходу поправляючи нове плаття бірюзового кольору.

– Я готова. Поїхали.

Чоловік оглянув дружину з ніг до голови. Що й казати – красива. Жили вони разом близько десяти років душа в душу. Друзі все дивувалися: «Без дітей, а їм удвох не нудно».

Сергій задумався: «Може, з’явився суперник? Та ні, навряд чи, якби розлюбила, повідомила б відразу. Надто вже вона відкрита людина». Поки на майданчику двері ключем замикав, задав питання, щоб закінчити з сумнівами.

– Галь, у тебе завтра плани є? Може, в кіно підемо? Давно не були.

Сергій обернувся і не впізнав дружину. Галя, раптово змінившись в обличчі, промямлила щось незрозуміле:

– Мені потрібно … Я хотіла … Подруга попросила. Загалом, завтра ніяк.

Його наче cтpумом вдаpило. Кохана дружина ніколи не брехала, не могла приховати в секреті нічого. Навіть на роботі, де вона працювала бухгалтером, всі над нею беззлобно жартували «Галя – душа нарозхрист». А тут явно щось недоговорює.

“Як бути? Що робити? Може запитати прямо? А раптом збреше? ». В голові у чоловіка думки пролітали з шаленою швидкістю, настрій різко зіпсувався і вже не хотілося йти в гості, але він стримався і вирішив з’ясувати все на наступний день. Адресу та час він знав. Залишалася просто зачекати

Весь вечір Сергій був сам не свій, відповідав друзям з небажанням, Галя також зауважила, що чоловік якийсь дивний:

– Що з тобою, любий?

– Голова болить. Поїдемо додому? – запитав він дружину.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩