10 предметів в будинку, які приносять неприємності

 

Іноді в житті відбувається так, що несподівано починається ряд проблем. Нічого не виходить, виникає багато проблем на роботі і непорозуміння серед домочадців, в загальному, настрій на нулі, нічого не хочеться робити і тому подібне. Ми шукаємо цьому виправдання, щоб з’ясувати, через що перестало везти? Рішення цих проблем є! Ймовірно, що люди, самі того не підозрюючи, самостійно зібрали навколо себе негатив у вигляді негативних предметів і речей, які приносять в наше життя тільки нещастя! Якщо ви бажаєте, щоб благополуччя відновилося, потрібно побоюватися знаходження в будинку наступних 10 предметів.

1. «Неживі» предмети

Маються на увазі висушені рослини і квіти, муляжі тварин і навіть морські мушлі! Якщо ви віддаєте перевагу живим квітам, тоді спостерігайте за тим, щоб вони не сохли. Мушлі необхідно постійно мити, щоб виключити появу негативного впливу на ауру.

2. Фотознімки та живопис з малюнком стихійних лих

Це не тільки великі катаклізми, а й пейзажі із зображенням сильної зливи, снігового замету і подібних негод, які не можуть радувати око, тобто не є позитивними.

3. Предмети без пари

Якщо в коморі залишився один туфель або якась інша річ без пари, не слід це зберігати, навіть якщо щось вам сильно подобається! Потрібно позбутися всього непотрібного, щоб не виникли неприємності.

4. Поламаний годинник або який зупинив хід

Це дуже нехороший сигнал! Потурбуйтеся, щоб всі годинники у вас в будинку працювали. Якщо їх вже не можна відремонтувати, тоді краще викиньте в сміття.

5. Старий віник

Всі предмети, які ви зберігаєте вдома, необхідно тримати в хорошому стані. Якщо віник вже старий і починає сипатися, замініть його іншим, в іншому випадку у вас можуть статися грошові витрати. Це така ознака!

6. Фотознімки, які не пов’язані з приємними моментами в житті

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩