Дорогі жінки, потрібна ваша порада! Не знаю, як навчити дружину тримати язика за зубами, а не розбовкувати все направо й наліво. Це сумно, коли ти не можеш сказати своїй дружині про все. Просто це “все” автоматично стає надбанням друзів, сусідів, родичів. А вона ще й ображається тепер на те, що я їй не довіряю

 

Дорогі жінки, потрібна ваша порада! Не знаю, як навчити дружину тримати язика за зубами, а не розбовкувати все направо й наліво. Це сумно, коли ти не можеш сказати своїй дружині про все. Просто це “все” автоматично стає надбанням друзів, сусідів, родичів!

Це сумно, коли ти не можеш сказати своїй дружині про все. Просто це “все” автоматично стає надбанням друзів, сусідів. родичів. Миттєво дізнаються про все теща з тестем, сестра дружини, подруги дружини, колеги дружини і ще з десяток рандомних людей.

Намагався домовленостями якось вплинути на дружину. Пару раз навіть були великі сварки. Але до неї просто не доходило.

Зараз простіше дружину тримати в невіданні, ніж ображатися на те, що вона все розбовтує.

Зате кохана тепер ображається на те, що я їй не довіряю. Звичайно, не довіряю! Сказати щось дружині – це все одно, що в Інстаграмі або у Фейсбуці статуси постійно оновлювати. Хоча, охоплення у соцмереж менше, ніж комунікаційні здібності подружжя!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩