Сім’я продає, на вигляд звичайний будинок, за пів ціни. Але, заглянувши всередину, ніхто не хоче його брати

 

Ви повинні мати справу з ріелторами, іпотечними компаніями, страховкою, податковими органами і це ще не весь список головного болю. І як тільки ви нарешті продаєте будинок, то відчуваєте особливу полегшення, передає Ukr.Media.

Але Джилліан і Девід Уолш ніяк не можуть продати свій будинок. Після 13 місяців наполегливої праці і зменшення ціни в $ 75000 їм не вдалося продати його. Загляньте всередину, щоб зрозуміти, чому …

Зовні цей будинок в Кросбі, Англія красивий, доглянутий і досить великий. Звичайно, будинок з шістьма спальнями може здатися занадто просторим для молодої сім’ї. Але будинком взагалі ніхто не цікавиться!

Спочатку це ніяк не вкладається в голові, але як тільки ви зателефонуйте в двері, а потім ступите в цей будинок, все відразу стане зрозумілим!

Після того, як ви ступить всередину, будете шоковані тим, що побачите. вам здасться, ніби ви подорожуєте в часі і якимось чином опинилися в античних століттях. Але насправді це вибір 56-річної Джилліан Уолш і її чоловіка, з яким вони вже 30 років у шлюбі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩