90% людей живуть в будинку з цвіллю і стафілококами, тому що рідко перуть!

 

Ось як часто треба це робити.

Чи пам’ятаєте, коли ви в останній раз прали постільну білизну? Вам краще зробити це, перш ніж читати (а взагалі — заодно просто очистіть весь будинок).

Для більшості з нас наші ліжка — найзручніше місце в будинку, місце, найбільш підходяще для відпочинку та релаксу. Напевно, вони нас дуже вже розслабляють, якщо багато людей так безвідповідально ставляться до прання постільної білизни.

Насправді, якщо ви спите на брудній білизні, то ми можемо гарантувати, що ваше ліжко володар грибів, бактерій, алергенів і багатьох … рідин.

Приготуйтеся (особливо якщо ще не робили прибирання), тому що ми збираємося розповісти вам, наскільки брудний ваш будинок НАСПРАВДІ!

Ваша постільна білизна брудніша, ніж вам здається.

Середньостатистична людина виробляє 26 галонів поту щороку, перебуваючи в ліжку. Куди все це дівається? Частина поглинена вашим одягом, який, на щастя, ви можете пізніше випрати, але решта вбралося в подушки, простирадла і матрац.

Об’єднуючи весь цей піт з теплим, вологим середовищем, ви створюєте те, що вчені називають «ідеальним середовищем для грибкової культури».

О, та це не просто один тип грибка.

Дослідження, проведене в 2015 році, показало, що звичайна подушка (з будь-яким наповнювачем), може містити від 4 до 16 різних видів грибів відразу через півтора року використання.

Яка найстрашніша частина? Деякі мікроскопічні істоти, що ховаються в вашому ліжку, можливо, навіть не ваших рук справа.

Інша частина вашого будинку нічим не краща.

Якщо ви подумали, що ваше сидіння для унітазу — найбрудніше місце в будинку, подумайте ще раз. Насправді, в 2011 році дослідження показало, що воно навіть не входить в 10-ку таких!

Ось речі, які потрібно очищати якомога ЧАСТІШЕ:
10. Обробні дошки.

І … 10 місце отримують обробні дошки, зокрема — дерев’яні! Дослідження, проведене в 2011 році, показало, що приблизно 18 відсотків обробних дошок (особливо у вологому стані) містять бактерії кишкової палички, сальмонелу, дріжджі і цвіль.

Щоб вони були чистими, ви завжди повинні мити їх в посудомийній машині або з милом в раковині відразу після використання.

Також непогано використовувати тільки пластикові обробні дошки для сирого м’яса і птиці.

9. Ручки духовки.

Було виявлено, що 14 відсотків ручок духовки містять бактерії кишкової палички, а 27 відсотків з них зазнали позитивного результату на цвіль і дріжджі.

Чистіть їх, принаймні, один раз в тиждень, мийте їх в милі і гарячій воді. І перевіряйте — повинні скрипіти.

8. Кухонні поверхні і стіл.

Подумайте ще раз, перш ніж ви будете різати або просто ставити їжу прямо на ваш кухонний стіл (хоча, напевно, тому вони настільки брудні).

18 відсотків досліджуваних мали цвіль, і 32 відсотки були позитивними на сальмонелу і «E.coli».

Якщо ваші столи не потребують будь-якого спеціального мийного розчину, їх слід промивати розведеною сумішшю відбілювача і води кожен раз, коли ви закінчите приготування їжі.

7. Іграшки для домашніх тварин.

Якщо ви вважаєте, що рот вашої собаки чистіший, ніж ваш, ви весь час жили брехнею, і їх іграшки є доказом.

Було виявлено, що близько 23 відсотків іграшок містять небезпечні бактерії стафілокока, а 14 відсотків містять бактерії кишкової палички. Більше половини також містили дріжджі і цвіль.

Щоб тримати їх в чистоті, киньте м’які іграшки в пральну машину, а більш тверді іграшки почистіть в гарячій воді з милом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩