Чоловік витрачає всі зароблені гроші на свої захоплення, а його  маман, моя свекруха, його в цьому підтримує і захищає! Ну хіба це нормально – купувати вудочку за сорок тисяч гривень, коли в мене всього одні теплі колготки і других я собі дозволити не можу

Чоловік витрачає всі зароблені гроші на свої захоплення, а його  маман, моя свекруха, його в цьому підтримує і захищає! Ну хіба це нормально – купувати вудочку за сорок тисяч гривень, коли в мене всього одні теплі колготки і других я собі дозволити не можу!

Почну відразу з головного: чоловік витрачає всі зароблені гроші на свої захоплення. А їх у чоловіка дуже багато: полювання, риболовля, філателія і ігрові приставки.

Раніше, коли ми тільки одружитися, я не надавала значення цьому, оскільки грошей вистачало. Але тепер ми стали заробляти менше. Мене перестали смикати по вихідним, а чоловікові порізали вдвічі заробітну плату.

Але забаганки у коханого не зменшуються – навіть навпаки, зростають! Нещодавно прикупив стареньку приставку Атарі з іграми та вудку майже за 40 000 гривень. Я навіть не знаю, що повинна вміти вудка за такі гроші – як мінімум ще й обробляти рибу і готувати її!

Дивно, що чоловіка не бентежить те, що живемо ми на мою заробітну плату. Свою він витрачає виключно на свої розваги. А найприкріше, що його пыдтримує його маман, моя свекруха. Я ій одного разу пожалілася, розповіла, що гроші йдуть на його забаганки, а не на родуну, що це не правильно, адже ми ще й дитинку скоро народити плануємо!

А вона мені:

– Мій син має право на захоплення, він різностороння людина! Витрачає гроші, які сам заробляє, то які в тебе претензії?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩