Тані здавалося, що вона зустріла свого чоловіка і закохалася. Хлопець красиво залицявся, говорив їй про свої почуття, серйозні наміри. Але, він нічим їй не допомагав, навпаки, тягнув з неї гроші, які обіцяв повернути. І він став частіше пропадати, дівчина не витримує, перевіряє телефон нареченого, а там переписування з подругою, від якої вона не очікувала такої підлості. Пізніше подруга зізналася, що хлопець їй не був потрібен, вона просто заздрила подрузі і хотіла зіпсувати їй життя

 

Таня і Наталя дружили зі школи. Обоє добре вчилися, були із забезпечених сімей та й зовнішністю їх природа не обділила.

Відрізнялися хіба що вони характерами, одна була веселунка, яка ніколи не хитрувала і всіх любила, а друга завжди думала тільки про користь, яку можуть принести їй нові знайомі.

Обидві з різницею в рік вийшли заміж. Наталя приховувала від усіх, що її багатий чоловік вжив певні таблетки…, швидко овдовіла і разом з донькою отримала в спадок квартиру чоловіка і його авто.

Тетяна просто розлучилася, коли зрозуміла, що вони з чоловіком різні люди. Її дочка спілкувалася постійно зі своїм батьком, який намагався якомога більше часу приділяти.

Час минав, Таня і Наталя час від часу зустрічалися в загальних компаніях. При цьому Таня користувалася успіхом у протилежної статі, її доброта і позитив ніби притягували чоловіків, але вона нікого до себе не підпускала – чекала того самого.

Наталі ж, за кілька років, раз 10 змінювала партнерів, які зрозумівши, що від них потрібні тільки дорогі подарунки і гроші, швидко випаровувалися…

Тані здавалося, що вона зустріла свого чоловіка і закохалася. Хлопець красиво залицявся, говорив їй про свої почуття, серйозні наміри і навіть мамі дівчини зміг сподобатися.

Але, він нічим їй не допомагав, навпаки, тягнув з неї гроші, які обіцяв повернути, просив купити техніку і навіть меблі. Дівчина вірячи в те, що все це буде в майбутньому їх спільною власністю, в результаті витратила за рік багато грошей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩