20 років сімейного життя в любові і повазі пролетіли як одна мить. Михайло і Ангеліна були показовою парою на яку рівнялися родичі, друзі. Рік тому Михайло став поводитися дивно і дружина дізналася, що у чоловіка з’явилася інша жінка. Вона вирішила не скандалити, а рятувати сім’ю

 

20 років сімейного життя в любові і повазі пролетіли як одна мить. Михайло і Ангеліна були показовою парою на яку рівнялися родичі, друзі.

Ось так треба жити, ось такими мають бути відносини і справжня любов. Ці слова чоловік з дружиною чули постійно і у відповідь завжди скромно посміхалися.

Пара виховувала сина-підлітка і дочку, яка тільки пішла в перший клас. Діти любили обох батьків, син був дуже сильно прив’язаний до матері, а дочка у всьому наслідувала татові і весь час ходила за ним по п’ятах коли той був удома.

Сім’я жила непогано, грошей вистачало не тільки на поточні витрати, а й на відпочинок за кордоном. Ангеліна після народження дочки не працювала, чоловік її в холодну пору року працював на будівництві, навесні їхав з другом і братом в інші міста, де заробітки в курортний сезон були в рази вище.

Чоловік був вірний, любив він свою дружину здавалося більше себе. Так, вона трохи поправилася після народження дітей, але її позитив, ставлення до нього і любов, той погляд, яким вона дивилася на нього, робили її найбажанішою і красивою.

Рік тому Михайло став поводитися дивно. Виїхавши навесні працювати на півдня, він практично не дзвонив дружині і дітям, як це було завжди. Дзвінки скидав, сам телефонував вкрай рідко, на повідомлення не відповідав.

Через родичів, що були з ним у той час, Ангеліна дізналася, що у чоловіка з’явилася інша жінка. Суперниця була старше її, зовсім не доглянута звичайна жінка за 40. На таких дивляться або «з голоду», або сильно перепивши. Друге, в даному випадку і було.

Випадкове знайомство, переросло в ЛЮБОВ! Чоловік не бачив нікого, обожнював свою Ольгу і все більше віддалявся від своєї сім’ї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩