Якось чоловік зробив мені зауваження, що я погано готую. А ввечері прийшов і запитав, що на вечерю. Я сказала – Романе, я вирішила тебе послухати і не братися за те, чого робити не вмію. Тепер чоловік готує собі сам

Заміж я вийшла відразу після університету, і чесно сказати, нічого не вміла робити. Але я по можливості намагалася вчитися. Відразу народила один за одним двоє дітей. І діти, і вся домашня робота трималися на мені.

Мій чоловік хороший, але він весь час на роботі і по дому мені абсолютно не допомагає. Роман вміє лише вказувати на мої помилки, замість того, щоб взяти дітей погуляти, а я тим часом би щось вдома зробила. Але чоловікові ніколи не спадало на думку, що я теж втомлююся і не встигаю якісно виконувати свої обов’язки.

Одного ранку Роман встав без настрою. Це з ним трапляється досить часто. Схоже, що чоловік переживає кризу середнього віку. Його майка, випрана мною напередодні, не відіпралася. А я не подивилася. Просто зняла висохлу і поклала в шафу.

І ось з ранку він прекрасно «підняв» мені настрій, сказавши, що «Прання – це мабуть не твоє. Як і приготування. Навіщо тоді братися?» – до речі сказано це було вельми на підвищених тонах.

Раніше я б ридала пів дня, тому що дуже неприємно це чути від коханої людини. Але зараз я вирішила діяти по іншому. З цього дня я просто перестала прати. І готувати. Зовсім. Логіка моя проста до неподобства. По-перше, я готую цілком смачно. Подобається всім, крім Романа. Тому що він сам не знає, чого він хоче. Йому випечеш пиріжки (не шарлотку за 30 хвилин), він носом крутить. Млинці його теж не влаштовують і так далі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩