Зваживши всі «за» і «проти» ми з чоловіком вирішили взяти квартиру в кредит. Дізнавшись про це, свекруха почала говорити, що ми його просто не потягнемо. Переживає, що тепер її синочку доведеться з ранку до ночі пропадати на роботі. Боюся, що чоловік послухає свою маму і передумає

 

Ми живемо разом із свекрухою, але мріємо про своє житло. Адже кожна сім’я мріє жити окремо. В цілому мама мого чоловіка непогана жінка. Але останнім часом у нас з нею одні непорозуміння. Справа в тому, що коли ми з чоловіком тільки одружилися, то жили окремо від батьків. Знімали квартиру і непогано справлялися.

У вихідні відвідували свекра зі свекрухою. Я була з ними в хороших відносинах. Хоча тепер я розумію, що в більшості тільки завдяки тому, що жили не під одним дахом.

Два роки тому не стало тата чоловіка і моя свекруха залишилася вдовою. Ми як могли, підтримували її, але вона прямо чахнула на очах. Тоді чоловік запропонував переїхати до його мами. Мовляв, квартира двокімнатна, місця і нам вистачить, а мамі буде легше перенести втрату чоловіка. Я була не проти, тим більше що на той момент я вже чекала дитину і економія на оплаті за квартиру була дуже доречною. Ох, якби я знала, як все обернеться!

Спочатку все було дуже навіть непогано, але потім почалися класичні непорозуміння невістки зі свекрухою на побутовому грунті. Коли народилася наша донечка, то претензій з боку матері чоловіка тільки додалося. Те я ​​не так годую дитину, то холодно одягла, то неправильні колискові співаю. Я поступово почала шкодувати про те, що погодилася жити разом.

Але тепер не було дороги назад. Шкода віддавати гроші чужим людям за квартиру, тоді як стільки потрібно купити маленькій дитині. Ми з чоловіком накопичуємо гроші, але з такими темпами на свою квартиру ми заробимо хіба що перед виходом на пенсію. Тому все обговоривши, і зваживши всі «за» і «проти» ми вирішили взяти квартиру в кредит.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩