Ця історія змушує по-новому подивитися на своє життя: Успішна та багата жінка прийшла до психолога в пошуках свого щастя.. Його порада безцінна

 

Одного разу до психолога прийшла красива, багато одягнена жінка. Вона почала скаржитися на те, що її життя порожнє і не має ніякого сенсу. Психолог уважно вислухав її переживання, а потім покликав до кабінету жінку похилого віку, роботою якої було прибирати офісні приміщення.

– Зараз Марія розповість вам, як вона знайшла своє щастя. Усе, що мені від вас потрібно – щоб ви уважно її вислухали.

Старенька опустила швабру, сіла на стілець і почала розповідати свою історію:

«Мій чоловік нещодавно помep від маляpії, а три місяці назад, в результаті aваpії, помep мій єдиний син. У мене не залишилося нікого. Я не могла спати, не могла їсти, не могла посміхатися … Я навіть думала про те, щоб нaклaсти на себе pуки. Але одного вечора, коли я йшла з роботи додому, до мене причепилося маленьке кошеня.

На вулиці було холодно, тому я його пожаліла і взяла додому. Кошеня було дуже голодним, і коли я налила йому молока, воно начисто вилизало блюдце. Потім воно почало муркотіти і тертися об мою ногу. Я вперше за кілька місяців посміхнулася.

Я подумала, що якщо допомога маленькому кошеняті змусила мене посміхнутися, то, можливо, я зможу знову стати щасливою, просто роблячи щось гарне для інших людей?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩