Вчора чоловік отримав чергову зарплату і поставив мене перед фактом, сказавши: «Ми будемо збирати гроші на квартиру нашій дитині». Я проти, і ось чому. Коли ми одружилися, я привела чоловіка жити до себе. Я жила з мамою і бабусею в старій квартирі, де багато років не робився ремонт

 

Вчора чоловік отримав чергову зарплату і поставив мене перед фактом, сказавши: «Ми будемо збирати гроші на квартиру нашій дитині». Я проти, і ось чому. Коли ми одружилися, я привела чоловіка жити до себе. Я жила з мамою і бабусею в старій квартирі, де багато років не робився ремонт…

Сьогодні чоловік отримав чергову зарплату і поставив мене перед фактом, сказавши: «Ми будемо збирати гроші на квартиру нашій дитині». Я проти, і ось чому.

Чоловік приїхав в моє місто на заробітки 10 років тому. Робота у нього важка, фізична. До нашого знайомства і шлюбу він жив сам в моєму місті 6 років. Всі зароблені гроші відсилав додому матері. Собі залишав буквально на хліб. Йому радили зібрати собі на квартиру в моєму місті, але він цього не зробив. Адже хотів допомагати матері!

У матері він був не єдиний син. Всі діти їй якось допомагали, але ніхто не віддавав тупо весь заробіток, тільки мій чоловік. Коли ми одружилися, я привела чоловіка жити до себе. Я жила з мамою і бабусею в старій квартирі, де багато років не робився ремонт.

Чоловік спочатку був добрим і милим. Почав робити ремонт в нашій квартирі. До мене ставився дуже добре.

З моїми рідними відносини у нього були злегка натягнуті, але вічливі. Я думала, звикне, і чудово заживемо.

Але минув рік, і чоловік став вести себе гірше. Почав випивати, став конфліктувати з моєю мамою. Іноді почав чіплятися до мене, докоряти старою квартирою та тим, що не було зроблено ремонт до нього.

Ось тут би мені й розлучитися з ним. Але мені, наївній, здалося, що це тимчасовий настрій у нього, що це тимчасові труднощі і все перемелеться. Що я зможу з ним якось домовитися і жити, як і раніше, добре. Я навіть пішла на поводу у чоловіка і народила дитину.

І тоді почалося щось! Нам стало не вистачати грошей. Я в декреті, декретні маленькі. Живемо загальним бюджетом з чоловіком, моїми мамою і бабусею.

Мама зі своєї пенсії платить за комунальні послуги і купує мені дорогі ліки. Решту жалюгідних копійок дає на господарство і на їжу. Собі мама перестала практично будь-що купувати.

У бабусі пенсія зовсім крихітна. Бабуся відкладає її собі знаєте. на що. Перед нашим весіллям у неї було вже багато накопичено, але вона все віддала нам, щоб справити весілля і зробити ремонт.

Чоловік розраховував, що його рідня скинеться нам на весілля, але цього не сталося. У підсумку, відгуляли його на зарплату і на заощадження бабусі, а родичі майже нічого й не подарували. Я такого пишного весілля не хотіла відпочатку, але чоловік дуже хотів. Я поступилася.

Всі 4 роки шлюбу чоловік допомагав своїй матері. Він відправляв їй гроші з кожної зарплати, зробив за свій рахунок ремонт фасаду і даху в її будинку. Купував в моєму місті і відправляв їй побутову техніку в її село.

Двічі було таке, що він ховав від мене гроші, щоб віддати їх матері. Ховав саме в складні моменти, коли у нас не було грошей. Правда відкривалася випадково. Я сварилася з ним через це, він, начебто, погоджувався, що я маю рацію. Усвідомлював свою провину, обіцяв, що більше такого не буде.

Потім його матері не стало. Будинок вона хотіла залишити молодшому улюбленому синові, але не залишила заповіту. Мій чоловік і інші її діти благородно (і вельми нерозумно, вважаю) відмовилися від своєї частини будинку на користь молодшого брата.

Молодший брат матері допомагав мало. Зате брати допомагали йому, зокрема, мій чоловік. У підсумку мій чоловік за все своє життя вклав в будинок матері купу грошей, в тому числі і за час нашого шлюбу.

По суті, це вже були наші спільні гроші. Від спадщини відмовився і залишився голий і босий. Нічого у нього свого немає. Я просила його не відмовлятися від своєї частини в будинку матері, але він мене не послухав.

Після народження дитини чоловік дуже змінився у ставлені до мене. Став неввічливо поводитися. Пошкодував мені грошей на їжу і все необхідне. Почав чіплятися до матірі з кожного приводу і без.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩