Найгірше мене дратує те, що коли я їй стараюсь пояснити, що люди нормальні так не живуть, вона дивиться на мене, і кліпає своїми нарощеними віями. Як людині самій не соромно, не розумію. Ну добре, я б ще розумів, якби до нас ніхто не приходив, так ні, вона готова всіх мамочок з дитячої площадки до себе привести, тільки щоб показати, що вона собі нову сукню через інтернет замовила. В мене нема слів, одні емоції

Відповідь моєї тещі – здивувала. Ось тепер сиджу і розмірковую, чи правильно я зробив.

Коли приходимо в гості до своїх знайомих, то я завжди мимоволі порівнюю свою дружину з господинею будинку. Дружина мого друга Наталя, чомусь все встигає і ніколи не скаржиться, що їй не вистачає часу, щоб приготувати смачні страви.

Коли б до них не зайшов, у них завжди ідеальна чистота, завжди приготований обід. На свята Наталя пече пляцки, і завжди запрошують нас в гості. Мати мого друга живе з ними, вона строго дотримується посту, і невістка встигає готувати для всієї родини обіди і вечері, і для свекрухи пісні страви. У них, так само як і у нас, двоє дітей.

На Святого Миколая дружина мого друга подарувала йому і дітям власноруч зв’язані теплі светри. Моя ж Леся купила всім подарунки в магазині: шкарпетки, горнятка…

На всі свята ми навіть торт завжди купуємо, ніколи не бачив, щоб вона щось пекла сама. Не можу зрозуміти, чому і половини того, що робить Наталя, не встигає моя Леся. Хоча вічно скаржиться на зайнятість і брак часу.

Начебто і прибирає, але через деякий час все одно все валяється, як раніше. Готувати теж не встигає, харчуємося майже завжди напівфабрикатами. Гаразд би тільки ми з нею, а то і діти. Я вже не кажу і не вимагаю, про яке-небудь в’язання або вишивання хрестиком. У нас навіть з кімнатних квітів один кактус. І то, на мою, він росте сам по собі, зрідка поливаю я або діти. Дочки, дивлячись на матір, теж не дуже люблять господарювати.

Леся ображається, коли я роблю комплімент Наталі з приводу приготованої страви чи смачного пляцка, яке вона приготувала на свято. Я бачу, що Наталя намагається ненав’язливо підказувати моїй Лесі, як навести порядок і затишок в домі.

Коли до нас приходять в гості мої батьки, мені доводиться потім вислуховувати зауваження від мами, що у нас вічний безлад. Одного разу я не витримав і запитав тещу, чому вона нічому не навчила свою дочку, адже у самої завжди в будинку порядок наведений.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩