МОЯ СЕСТРА НАТАЛЯ, ЯК УСІ МИ ДУМАЛИ, ДУЖЕ ВДАЛО ВИЙШЛА ЗАМІЖ. ТА КОЛИ ПІШЛА У ДЕКРЕТ, НЕ МАЛА ГРОШЕЙ, ЩОБ ЗАПЛАТИТИ КРЕДИТ, А ЧОЛОВІК ДОПОМАГАТИ ВІДМОВИВСЯ. ДОНОШУВАЛА СТАРИЙ ОДЯГ. І ДИТЯ ТАК САМО ОДЯГАЛА В УСЕ СТАРЕНЬКЕ, ЩО ЛЮДИ ЗІ СВОЇХ ДІТЕЙ ВІДДАВАЛИ. ОТАК І ВИГЛЯДАЛА ЗОВНІ, КОЛИ ЙШЛА ПО ВУЛИЦІ, ЯК ЗМУЧЕНА МАМА ЗІ СТАРОЮ ОБДЕРТОЮ КОЛЯСКОЮ. СЕСТРІ НАБРИДЛИ ЦІ ЗЛИДНІ, І ВОНА ПОПРОСИЛА МАМУ, ЩОБ ТА ПРИЇХАЛА ДОГЛЯДАТИ ДИТЯ, А ВОНА ВИЙДЕ НА РОБОТУ. ПОКИ НАТАЛІ НЕ БУЛО ВДОМА, МАМА ХОТІЛА ПОСМАЖИТИ РИБУ. КОЛИ ВОНА ВІДКРИЛА ХОЛОДИЛЬНИК, МАЛО НЕ ВПАЛА. ТАКОГО ВОНА ТОЧНО НЕ ОЧІКУВАЛА. ЧОЛОВІК НАТАЛІ ЩЕ ДОВГО СВАРИВСЯ НА ТЕЩУ

 

Мені дуже сумно і шкода свою сестру, Наталю. Сестра, як усім здавалося, вдало вийшла заміж. Незабаром народила здорового та чудового малюка, але коли вийшла в декрет, то склалося таке враження, що вона залишилася біля розбитого корита. Чоловік Юрко її кредити платити геть відмовився.

А було у неї кредитів на 200 тисяч гривень. Частину вона вже віддала, але щомісячна сума платежу залишалася ще чималенькою. Платити їй ще залишалося 3 роки.

Всі гроші, які отримувала на дитину віддавала за кредити і ще й у матері своєї просила, залишалася зовсім без власних коштів. Зайвий раз крем для обличчя не могла купити, навіть найдешевший, про одяг і маленькі жіночі радощі довелося і зовсім забути.

Доношувала старий одяг. І дитя так само одягала в усе стареньке, що люди зі своїх дітей віддавали. Отак і виглядала зовні, коли йшла по вулиці, як змучена мама зі старою обдертою коляскою.

А що саме неприємно було, що комунальні платежі чоловік теж на неї хотів повісити, але ж у неї ні копійки немає за душею.

Наталя постійно клянчила гроші у свого чоловіка, щоб Юрко дав хоч якісь гроші навіть на дитя, Наталі потрібно було пояснити чому це потрібно дитині сьогодні. На собі зовсім хрест поставила. А чоловік їй про свої фінанси майже нічого не говорив, коли дасть, а коли й не дасть.

Скільки у нього грошей – ніхто не знав. Дружині він сказав, що отримує 8 тисяч гривень і вони намагалися на цю суму виживати щомісяця.

Так минуло пів року, і вирішила вона вийти на роботу, втомившись від безгрошів’я. Дитині тоді виповнилося 6 місяців. Наталя покликала маму до себе, щоб вона сиділа з дитиною, ще за тиждень до того, як планувала вийти на роботу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩