ЗРАНКУ Я ЗГОТУВАЛА ЧОЛОВІКОВІ ЙОГО УЛЮБЛЕНІ БУТЕРБРОДИ І КАВУ, І ВІН ПІШОВ НА РОБОТУ. ЧОЛОВІК ПООБІЦЯВ, ЩО ПРИЙДЕ РАНІШЕ, АДЖЕ В ТОЙ ДЕНЬ БУЛА РІЧНИЦЯ НАШОГО ВЕСІЛЛЯ. Я ВЕСЬ ДЕНЬ КРУТИЛАСЯ НА КУХНІ, ГОТУВАЛА ЙОГО УЛЮБЛЕНІ СТРАВИ, НАКРИЛА СТІЛ І ЧЕКАЛА. АЛЕ ЧОЛОВІКА ЧОМУСЬ НЕ БУЛО. УВЕЧЕРІ КИРИЛО ЗАТЕЛЕФОНУВАВ, ВИБАЧИВСЯ І СКАЗАВ, ЩО ЙДЕ ВІД МЕНЕ. МІЙ СВІТ ПЕРЕВЕРНУВСЯ

 

Моє сімейне щастя тривало сім років. Коли я відразу після закінчення школи оголосила батькам, що виходжу заміж, мама була дуже проти. Але ми з Кирилом віднесли заяву в РАЦС і одружилися. Кирило був всього на три роки старшим від мене, і коли ми одружувалися, він ще був студентом. Але проблем не було, тому що мій чоловік з дуже заможної родини.

На наше весілля його батьки подарували нам хорошу квартиру. У шлюбі у нас народилися син і дочка. Але наша ідеальна сім’я проіснувала рівно 7 років. У 25 років я залишилася одна з двома дітьми на руках. Головне, що нічого не віщувало біди.

В той день Кирило, як зазвичай, збирався на роботу, пив каву і їв бутерброди з улюбленим сиром. У дверях ми прощалися. Він поцілував мене, пообіцяв, що прийде раніше, адже в той день була річниця нашого весілля. Я весь день крутилася на кухні, готувала його улюблені страви, накрила стіл і чекала. Але чоловіка чомусь не було…

Більше ми з ним не бачилися. Увечері Кирило зателефонував, вибачився і сказав, що йде від мене. З дітьми він теж бачитися не бажає, але дозволить нам жити в квартирі, подарованій батьками, і буде допомагати фінансово, але без зустрічей. Мій світ перевернувся. Після цього я злягла з високою температурою. Пам’ятаю, як мої маленькі діти ходили навколо мене і питали, де тато. А я не знала, як їм все пояснити, чому батько не хоче більше бачити своїх дітей.

Наші спільні знайомі розповідали мені, що мій колишній почав нове життя. Найбільше мене здивувало, що він не пішов до іншої жінки, як це буває. Він просто змучився від нас, від обов’язків. Тепер він міняв дівчат мало не щовечора, почав багато пити, мабуть, не доріс він тоді ще до ролі чоловіка і батька. Мені було дуже прикро і важко в цей час одній тягнути двох дітей.

Через рік Кирило остаточно зник з нашого життя, десь через 3 роки його батьки перестали відвідувати онуків, а через 5 мене чемно попросили з квартири на вихід, так як вона була записана на маму чоловіка, а у нас так і не дійшли руки зайнятися переоформленням .

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩