КОЛИ Я ЗАУВАЖИЛА, ЩО МАКСИМ ВЖЕ НЕ ДЗВОНИТЬ КІЛЬКА ДНІВ, ПОДЗВОНИЛА САМА, АЛЕ ВІН СКИНУВ. ВИРІШИЛА, ЩО ВЖЕ ЛІГ СПАТИ, АДЖЕ БУЛА ПІВНІЧ. А ПОТІМ ПРИЙШЛА ФОТОГРАФІЯ НЕВІДОМОЇ ДІВЧИНИ З ЙОГО НОМЕРА. Я СТРАШЕННО РОЗПЕРЕЖИВАЛАСЯ І, ЯК ВИЯВИЛОСЯ, НЕ ДАРЕМНО

 

Коли я познайомилася з Максимом, не могла повірити, що такий  красивий чоловік звернув на мене увагу. Так, Максим був дуже красивим – високий брюнет з зеленими очима. Подруги мене попереджали, що він буде зраджувати, але я не хотіла цього слухати.

Через рік після початку відносин ми одружилися. Відразу купили невелику квартиру і почали її облаштовувати. У Максима було достатньо коштів, тому він завжди оплачував всі мої задумки. Мені подобалося займатися побутом, облаштовувати наше житло і радіти будь-яким новим можливостям. Він дбав про мене, дарував квіти і подарунки. Щоб я не скучала, я записалася на курси майстра макіяжу, але Максим наполягав на тому, що працювати мені не потрібно.

Чоловік працював у серйозній компанії і одного разу його відправили у тривале відрядження в інше місто. Нас чекала розлука – шість тижнів. Максим зібрав валізу і поїхав у відрядження, а я продовжувала щодня ходити на курси.

Спочатку ми зідзвонювалися, щодня говорили по телефону. Він розповідав, як сумує без мене, як хоче повернутися. Але з часом дзвінки стали все рідшими. Коли я зауважила, що Максим вже не дзвонить кілька днів, подзвонила сама, але він скинув. Вирішила, що вже ліг спати, адже була північ. А потім прийшла фотографія з його номера невідомої дівчини. Я страшенно розпереживалася!

Він подзвонив з іншого телефону через день і сказав, що втратив свій майже відразу після його останнього дзвоника, а дівчину цю взагалі бачить перший раз в житті. Я повірила, знаю, що дурненька наївна. Але як можна перебувати в шлюбі і при цьому не вірити своєму чоловікові?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩