КОЛИ БАБУСІ НЕ СТАЛО, У СПАДОК МЕНІ ЗАЛИШИЛАСЯ ДАЧА. Я ЇЇ ПРОДАЛА, ВЗЯЛА ВСІ СВОЇ ЗАОЩАДЖЕННЯ, І ПОЧАЛА ШУКАТИ КВАРТИРУ. АЛЕ ГРОШЕЙ МЕНІ НЕ ВИСТАЧАЛО, І Я ЗВЕРНУЛАСЯ ДО МАМИ, ЩОБ ВОНА МЕНІ ПОЗИЧИЛА. МАМА ПОГОДИЛАСЯ І ВЗЯЛА КРЕДИТ. ЯКОЮ Ж Я БУЛА ЩАСЛИВОЮ, КОЛИ МАМА СКАЗАЛА, ЩО ГРОШІ ПОВЕРТАТИ НЕ ПОТРІБНО, ЦЕ БУДЕ ПОДАРУНОК НА МОЄ ВЕСІЛЛЯ. АЛЕ КОЛИ ВЕСІЛЛЯ ВІДІГРАЛИ, ВОНА З’ЯВИЛАСЯ У НАС НА ПОРОЗІ, СКАЗАЛА, ЩО Я МАЮ ВІДДАТИ СВОЮ ЧАСТКУ КВАРТИРИ

 

Життя моє легким назвати не можна, щасливого дитинства, як багатьох дітей у мене не було. Як тільки я народилася, мама з татом розлучилися. У них була двокімнатна квартира.

Через деякий час мама зійшлася з чоловіком, який чомусь вирішив мене офіційно удочерити, а так само отримати прописку в нашій квартирі.

Мій рідний батько погодився на це, але він теж мав напевно свої думки щодо цього. Таким чином він позбувся аліментів на найближчі майже 15 років, а на моє ім’я була переписана його частка в квартирі.

Скажу відразу, що з вітчимом відносини у мене не зовсім хороші.

Не так давно у мене не стало бабусі, маминої мами. Бабуся залишила нам спадок. Щось батькам, щось мені.

Мені дістався досить хороший і просторий дачний будиночок з ділянкою в 12 соток. А так, як я вже повнолітня, то стала думати про те, щоб вийти заміж і створювати своє власне гніздечко. Дуже хотіла жити окремо від батьків.

Згодом я продала дачу і почала вибирати собі квартиру. Я таки знайшла хороший варіант, купила однокімнатну і простору квартиру, доклавши всі свої заощадження. Грошей все одно не вистачало, і я звернулася до мами за допомогою, щоб вона мені позичила гроші. Вона погодилася допомогти і взяла кредит в банку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩