ТЕЩА ДУЖЕ ХОТІЛА БАГАТЕ ВЕСІЛЛЯ, А ГРОШЕЙ ЗОВСІМ НЕ МАЛА. З МОЄЇ СТОРОНИ НА ВЕСІЛЛЯ БУВ ЗАПРОШЕНИЙ ЛИШЕ БРАТ І ДЕКІЛЬКА ДРУЗІВ. А ТЕЩА ХОТІЛА ПОЗВАТИ ВСЮ РОДИНУ. ВОНА ВМОВИЛА МЕНЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ. СКАЗАЛА, ЩО ЇЇ РОДИЧІ ПРИНЕСУТЬ ДОРОГІ ПОДАРУНКИ, І МЕНІ ВСЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ. ТА КОЛИ ВЕСІЛЛЯ СКІНЧИЛОСЯ, І Я СТАВ РАХУВАТИ ГРОШІ, ЗРОЗУМІВ, ЩО ТЕПЕР НА МЕНЕ ЧЕКАЄ

 

Я працюю звичайним робітником, заробляю небагато. Та якось я познайомився з красивою дівчиною Сніжаною. Вона була дуже завидною дівчиною, з якою хоті в би зустрічатися не один чоловік, але вона вибрала мене. І я зробив її пропозицію. Коли Сніжана відповіла, що погоджується на мою пропозіцію, я був найщасливішим чоловіком на світі.

Я намагався краще одягатися, зробив нову зачіску, поруч з такою жінкою, хотілося виглядати достойно.

Але на той час у мене вже був автомобіль, я активно відкладав гроші.

На той час у мене вже була машина, я їй активно користувався по роботі, відкладав гроші на своє житло і вважав себе перспективним нареченим.

І ось настав день, в який я зробив Сніжані пропозицію руки і серця. Довелося витратити мої заощадження. В цей день я замовив політ на повітряній кулі, боявся, що в менш романтичній обстановці дівчина не погодиться. Але Сніжана була в захваті і прийняла мою пропозицію. Ми разом активно почали готуватися до весілля.

Я рано втратив батьків. З родичів у мене був тільки молодший брат і якісь далекі рідні, яких я практично не знав і відносини з ними не підтримував вже дуже багато років. Тому на весіллі був би тільки брат і кілька моїх друзів.

Сніжана жила з мамою, яка мала дуже велику родину, з якими підтримувала добрі дружні стосунки і все про всіх знала.

Моя майбутня теща, не уявляла скромного весілля для своєї єдиної дочки, їй потрібно було з розмахом. Сніжана була з нею згодна. Я був так закоханий, що думати ні про що нормально не міг, та й гроші не рахував. Тому довірив це нареченій і тещі, а даремно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩