Я ДВІЧІ ОДРУЖУВАВСЯ І В ДВОХ СІМ’ЯХ У МЕНЕ Є ДІТИ. ТЕПЕР Я МІЖ ДВОХ ВОГНІВ: ОБИДВІ ДРУЖИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІД МЕНЕ ЯКИХОСЬ ДІЙ. ОДНАК НІХТО НЕ ХОЧЕ ПОДИВИТИСЯ НА СИТУАЦІЮ З МОГО БОКУ: Я НЕ МОЖУ ВІДДАТИ КВАРТИРУ ОДНІЙ З СІМЕЙ, ТОМУ ЩО ОБИДВІ Є МОЇМИ. ЯКЩО Я ЗАЙМУ СТОРОНУ КОГОСЬ, ТО ЦЕ БУДЕ РОЗЦІНЮВАТИСЯ ЯК ЗРАДА ІНШОЮ СТОРОНОЮ. ЯК БУТИ, Я НЕ ЗНАЮ

 

Я двічі одружувався і в двох сім’ях у мене є діти. З першою дружиною я прожив вісім років, у шлюбі у нас народився син. Але моя дружина постійно була незадоволена тим, що я мало заробляю, тому коли їй підвернувся більш вдалий варіант, вона без вагань мене залишила.

За цей час у мене теж з’явилася жінка і я знову одружився. Нещодавно у нас з’явився малюк. Своєму синові від першого шлюбу я сплачував аліменти і періодично зустрічався з ним. Джерело

А нещодавно в моєму житті знову з’явилася перша дружина. У неї не склалося з тим чоловіком і вона претендує на мою квартиру. Вона має на це право тільки тому, що ми вчасно не поділили її при розлученні. З нашим з нею графіком зробити це було майже неможливо, ніколи не вистачало часу. Цю квартиру купив я, але перебуваючи вже в шлюбі, тому вона вважається спільною власністю.

Очевидно, що за розділом квартири піде її продаж, тому нам всім доведеться шукати нове місце для проживання. І якщо у колишньої дружини після продажу цієї квартири вистачить грошей на покупку нової, то у мене такої можливості на даний момент немає.

Але у мене нова сім’я, з якою я живу в цій квартирі і маленька дитина. Якби я не одружився ще раз, то навіть без усяких роздумів віддав би квартиру своєму синові і колишній дружині. Та зараз мені банально нікуди йти.

Я намагався домовитися з першою дружиною, щоб вона трохи почекала – максимум через рік я зможу налагодити свої фінансові справи і ми відразу зможемо розміняти квартиру. Але колишня навіть нічого не хоче чути, каже, що мої проблеми її не хвилюють.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩